usmeni ispit kod profesora Adonisa

Started by Tinkerbell, 28-06-2007, 19:03:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tinkerbell

Koja je koncepcija?  Koliko pitanja, kako ispituje?
Ako neko zna, hvala unapred  :cvet

tarantulica

Svi profesori imaju kombinacije od po 10 pitanja  :cvet

Tinkerbell

Cula sam da se opet nesto menjalo, pa reko da proverim... :/

Tinkerbell

 :help:  ko zna,nek me prosvetli!
Koliko su bitna pitanja o smolama, voskovima(9to i 10to)?   Moze li se proci i bez toga?  :ohwell:

Adonis_Vernalis

#4
Ne moze  :namcor  :djavo


Ljudi, farmakognozija je i lepa, i laka. Ucite je i volite. To je sve sto od vas trazim. Bez osnovne hemije mi nemojte na megdan izaci, a o svemu ostalom saznajte sto vise mozete... To su samo lekovite biljke, zar ne? Mirisne i sarene...

makica

Kada izlazi spisak za studente koji polazu u drugom roku farmakognoziju od 18.9.-og?
Zna li neko?
Thanx unapred! :Z

malena

Ja sam pre neki dan pitala na institutu i rekose mi da ce izaci neposredno pred ispit tj. u petak 14.

mikele

Quote from: Adonis_Vernalis on 03-07-2007, 19:01:58
Ne moze  :namcor  :djavo


Ljudi, farmakognozija je i lepa, i laka. Ucite je i volite. To je sve sto od vas trazim. Bez osnovne hemije mi nemojte na megdan izaci, a o svemu ostalom saznajte sto vise mozete... To su samo lekovite biljke, zar ne? Mirisne i sarene...
Ееееееееееее да је на факсу више професора као што се Ви,где би нам био крај.
А Вама свака част.

zooca

Profesore,kad pocinjete da pitate u decembru? Hvala :cvet

Adonis_Vernalis


shumshi

#10
 :pljes:

[off] odlicno...idu praznici...treba sto pre zauzeti svoje mesto u trznicama...[/off];)

zooca

zna li neko je l izasao raspored polaganja usmenog ispita za decembar i kad profesor ispituje?hoce li mozda biti objavljen spisak na forumu? :cvet

Kamicak

Profesor Adonis mi je drzao vezbe i tu sam mnogo i naucila.Gnozija bi bila i lepsa i laksa (prvenstveno ovo prvo),ako bi se moglo izbeci bubacenje formula,jer sav taj uzas cheka na farmaceutskoj hemiji :wall:

makica

Spiskovi izlaze tek u ponedeljak,tako su nam rekli danas na institutu.
Pisalo je da ce izaci danas,ali niko od profesora nije tu,pa ce spiskove izbaciti u ponedeljak.
:wave:

philoserbiana

kada pocinje usmeni kod prof.adonisa  :cvet