Pitanja brucosa

Started by Girl, 10-07-2007, 08:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bojana 153

#30
Na pocetku preporucujem da idete na sva predavanja, a posle cete vec sami videti na sta nije neophodno da se dolazi, mada su nama sva predavanja bila obavezna na pocetku. moze se desiti da cete imati vecu pauzu (po 2-3 sata) izmedju predavanja i vezbi, ali nije toliko strasno, to vreme je idealno da se upoznate sa ljudima i brzo proleti (bar je meni tako bilo). Savetujem da polazete kolokvijume redovno i da izlazite na sve ispite, tako cete spreciti nepotrebno nagomilavanje neizbeznog!  :wink:
Cula sam da cete imati manje ispita nego mi, ali ne znam koliko je to sve tacno.. :hmm

I nemojte sad da se opterecujete sitnicama, uzivajte jos ove 3 nedelje, bre!!

Bred

to sa mentorima prosle godine je funkcionisalo samo na papiru.

cvjetic

bukvalno samo na papiru,ja nisam cak ni stupila u kontakt sa svojim studentom...ako je neko od vas raspolozen da mu budem mentor,neka mi posalje pm... :cvet

stef

 To bas i nije tacno. Ja sam svoje brucose nasao, cak sam dobio i dva dodatna tokom medicinijade...
Evo ja se prijavljujem da mi budes mentor  :wink:

shiky

Ja sam se svojim mentorima javila  :>
I dok sam imala nejasnoca,zivkala sam studenta mentora...sada nemam dilema pa ga i ne zovem  :hm
A cekaj,oni su nam kao bili mentori samo u prvoj godini? :hmm
Ili to ostaje do daljnjeg?Npr. profesorka koja mi je bila mentor to i ostaje,i mogu da joj dojem tamo negde u npr. trecoj godini,ako imam problem i kazem vi ste moj mentor,treba mi pomoc?  :hmm

Bred

#35
stef, ti si izuzetak i na nivou statisticke greske. takodje je zanemarljivo malil broj studenata koji su stupili u kontakt sa svojim profesorima-mentorima koliko ja znam.

Sole

i ja sam se javila mentoru!  :happy:
i bas smo bili u kontaktu i bas je fin!
a sa profesorom mentorom sam htela da stupim u kontakt, ali kad sam dosla na vezbe, odustala sam :K

shiky

Ma ja sam i sa studentom i sa profesorkom stupila u kontakt,ali kao sto rekoh prestadoh da zivkam  :>
Pa mi nije jasno ono sto pitah gore..

Bojana 153

Hocu i ja nekome da budem mentor!  :plez

Girl

Mozemo da biramo mentore ili nam se dodeljuju slucajnim izborom nadleznog?
Imamo mentore-starije studente i mentore-profesore?

josefina87

biæe vam dodeljeni i mentor-student i profesor! :cvet

Girl

Hvala na informaciji :cvet
ovde se spominje javljanje na private za mentora, zato sam pitala...
U pitanju su studenti zavrsne godine? Ja sam cula apsolventi..

josefina87

uglavnom! :cvet
nema na èemu!! :cvet :cvet

zoe

Студент било које године може бити ментор бруцошу. Студент-ментор је могао прошле године и изабрати свог штићеника (нпр. ако некога познајеш, па се договорите), а професори су додељивани по принципу случајности...

Све у свему, није то много функционисало прошле године, али је идеја лепа и могла би фино да заживи.
Сви ми смо на неки начин имали своје менторе кад смо се уписали. Увек питаш старијег за савет, било кога... али се оваквим озваничавањем ствар олакшава и смањује се могућност снебивања малених гуштера! :happy:

cvjetic

#44
Quote from: Girl on 07-09-2007, 11:33:24
Hvala na informaciji :cvet
ovde se spominje javljanje na private za mentora, zato sam pitala...
U pitanju su studenti zavrsne godine? Ja sam cula apsolventi..
ja sam to spomenula,jer sam ja mentor...i ako to bude organizovano i ove godine,bice mi dodijeljeni studenti koji se vjerovatno opet nece javiti ili ja necu moci da ih uganjam kao prosle godine...zato sam fino rekla,ako neko zeli da mu budem mentor,sasvim mi je normalno da se sad ovako preko foruma dogovorimo,ja cu da odem u organizaciju i kazem:''Ja sam mentor od te i te,ili tog i tog.''..i zavrsena stvar... :wink: