Utisci sa Testa

Started by petao, 28-06-2006, 19:48:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

petao

niko ne pise kakav je bio ispit? tezak, lagan, podnosljiv?

nimerija

Dobices informacije kad izadje reseni test.... Sto se mene tice bilo je stvari koje znam, koje mislim da znam i koje ne znam...  :ohwell: Verujem da je vecini bilo tako... Ali neka vecina kaze....

sokobiv

Slazem se sa nimerijom.Videcemo kad stignu rezultati.Mada je po mom misljenju test mogao biti i mnogo laksi.

milena

"Peptidna veza je tip jednostruke veze."              Je li to tacno ili netacno?



Inace, sto se tice ispita, malo sam razocarana, spremas ispit po mesec ( i vise) dana, i onda nakupis poena za neku sesticu, eventualno sedmicu..  Mislim da nemam sta vise da kazem.. napisem..    Mozda malo  :PI

sokobiv

Izasao je resen test na sajtu fakulteta.

Bred

evo linka http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/opsta_biohemija/Test%20OB-MB-juni-2006.pdf

milena

Mene zanima vase misljenje. Resenja sam videla odmah.  :`

sokobiv

Meni je test bio uzasno tezak. A vama?

xyz

bio je...cak i ono sto sam presla po sto puta,morala sam bas da razmislim dobro,a tek ono sto sam slabije znala!!!uzas!

zoca

joj i meni...mislim pascu garantovano....a ucila sam...bedak..:(((...nadam se da ce u oktobru biti laksi...ali stvarno... :'(

sokobiv

Biohemija polako postaje kao i fiziologija.

Goku

Po meni nije bio mnogo tezak, samo sto ja nisam bio spremio pa cu verovatno da padnem   :confused:   U svakom slucaju moze da bude mnogo tezi ali se nadam da nece

mackica

..joooj...tezak....pogotovo drugi deo iz metabolizma....zna li neko kad ce biti resen test na netu....?

vucko81

Oni nisu normalni    :F

sokobiv

#14
Kakav ce test dati u oktobru?   Bas me zanima. Ja rezultate ocekujem veceras na netu,eventualno sutra ujutru.

Izasao je resen test na sajtu fakulteta

Ja sam sigurno pala.Pa  ovo je strasno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



spojio sam poruke-V