Utisci sa Testa

Started by petao, 28-06-2006, 19:48:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

nikitta

tezi,precizniji,zahteva dobro znanje i dobro povezivanje,
svaka cast test na nivou,



zoca

ja se stvarno nadam da ce u oktobru biti nesto nalik onom u junu....taj je bas bio lak....ipak dosta ljudi juri uslov sa njom...kao na primer JA!!  :(

sokobiv

Samo da bude malo laksi test,inace necu poloziti nikad.

yeca

Sokobiv, sedi i obnavljaj dok ti na nos ne izadje... To samo treba u glavu ubacivati, nikakvog razmi¹ljanja nema... :shock

Ariel

E meni je neko rekao da ima delova koji ne treba da se uèe...
ako ih stvarno ima zna li iko koji su to delovi gradiva?

Wolf

Mozda prva dva poglavlja...

lijepa bosanka

Quote from: Ariel on 03-02-2007, 01:43:28
E meni je neko rekao da ima delova koji ne treba da se uče...
ako ih stvarno ima zna li iko koji su to delovi gradiva?

Ja mislim da vi kod biosinteze nukleinskih kiselina ne morate sve da ucite,za razliku od nas MB smjera... :hmm
Ali provjeri jos....nisam sigurna... :ohwell:

hrizantema

ljudi, ubacite se u diskusiju o jucerasnjem testu!ja sam potpuno razocarana. znam ljude koji su ucili po mesec i po dana pa opet nisu zadovoljni kako su uradili. zar je moguce da i istorijat postavljenih hipoteza treba da ucimo. toliko enzima i bitnijih stvari oni su to nasli da pitaju, kao i o promeni slobodne standardne energije.mislim da smo to vec naucili na fizickoj hemiji.
ja kapiram da ljudi ne idu na ta predavanja, da iz tog predmeta nismo ni imali vezbe i da ne znamo kako profesori uopste izgledaju, ali ovo je izivljavanje.


mackica

ma ovo je vec krajni bezobrazluk.......vec treci rok cu da padnem za 0.5-1 poen
uzas

Wolf

Quote from: mackica on 15-02-2007, 14:50:23
ma ovo je vec krajni bezobrazluk.......vec treci rok cu da padnem za 0.5-1 poen
uzas
Isto. A tako me smorila ta biohemija :T

Shix

Ma mozemo da se zalimo koliko hocemo na pitanja,uvek ce nam reci da sve ima u knjizi,da nema nista van gradiva!Sto jes-jes!Koliko me secanje sluzi (posto sam bila blago zbljunuta pitanjima) na testu je bilo samo jedno pitanje iz glikolizice,za razliku od prethodnih testova kada je bilo i do 3-4.Mada je licno mislim da je to u cilju ne ponavljanja pitanja i da se studenti ne bave provaljivanjem kombinacija,tipa sta ce biti sta nece biti,vec ucenjem,mada mi sve to tako nenormalno....Sto se tice pitanja sa ovog testa stvarno je bilo primeraka za sebe,koma...ali sad je kasno...
poz svima....i bez nerviranja...
ja sebi uvek kazem...ako ne polozim u ovom roku...polozicu u sledecem!!!i tako dan za danooom..... :>

nikitta

test je bio dosta komprehiciozan,bilo je tu lepi pitanja,negde su pitali vrlo jednostavne strvari gde obicno mi to propustimo jer smo ucili nesto teze i bitnije...dosta toga,sve je bitno...vreme je da se kapira biohemija a ne da se buba.to su nijance gde se vidi kako i koliko se ta materija slegla.nekada je bio elegantan ispit.

zoe

Људи, ја јуче преседех на ушима кад су причали о томе кад су резултати и кад треба донети индекс и пријаве за уписивање оцена. Ако зна ко, нек буде умољен да подели информацију... :cvet

Иначе, решења су јутрос изашла на сајту факултета.

zoca

joj isto sam i ja htela da pitam....meni se cini kao da je upis ocena u ponedeljak...ali samo mi se cini a za vreme nemam pojma...ali nesto razmisljam posto za oktobar ispiti treba da budu prijavljeni do 25-tog u mesecu ...ma verovatno ce biti u ponedeljak...ako neko tacno zna neka se oglasi...hehe...pozdravko!!

Nea

Koliko je meni poznato nisu nam dali tacnu informaciju o tome u koliko sati u ponedeljak izlaze rezultati.
Receno nam je da ce resenja testa izbaciti tokom jucerasnjeg dana, a postavili su ih tek danas tako da mislim da ni oni sami nisu bas dobro organizovani. U sv. slucaju mislim prema prethodnim rokovima da su rezultati u pon. najverovatnije izmedju 11-13h i da je odmah posle toga i upis ocena. Vremena nema, rok je gotov...