Analiticka hemija II

Started by lycos, 23-10-2007, 13:35:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nasty girl

akcenat ce sigurno da bude na zadacima, nemojte ih uciti napamet nego sve ucite sa razumevanjem....

cvetulence

Profesorka Kaca je na konsutacijama  rekla da ce nam i kao teorijka pitanja biti npr.izracunati pH vrednost E.T.T .... I rekla je da nam sigurno nece dati izracunati pH vrednost na pocetku titracije ( jer je to kao najlakse).

josefina87

pa,jel taj tip zadataka zastupljen u praktikumu?
[off] nisam jos uvek pocela da ih radim..[/off] :roll:

nasty girl


Phenomenon

Zna li neko gde moze da se kupi laboratorijsko posudje koje je razbijeno na vezbama?
Neka maloprodaja, jer mi bedak da udjem tamo u neki magacin i trazim stakleni stapic.

lycos

vec i ja dugo postavljam to pitanje..meni treba ta cuvena pipeta..

biwi

iamte na vrati,a laboratorije broj 200 zalepljen papir sa adresama maloprodaje za posudke

whatever

Па тај папир баш и није прецизан... нпр. навели су Медија Земун фирму која ми је у релативном комшилуку, свратио ја тамо још прошле године, они ми рекли да раде само велепродају. Некада је у оној улици код Луке Београд била радња Југолабораторије која се бавила и малопродајом али је сада затворена, мислим да је пресељена негде у Краља Петра па можете тамо да пробате, али ипак мислим да је најбоље да питате техничаре, они ће вероватно тачно знати да вам кажу. Извињавам се ако је ово мали оф-топик  :wink:

hulio_salinas

Ja mislim da mo¾e da se kupi u "Jugoleku FM" (http://www.jugolek-fm.co.yu/) na Trgu Nikole Pa¹iæa 8. Kad sam kupovao mantile, video sam da prodaju i posuðe na malo.

Ako vas zanima gde je taèno, obratite mi se na PM.

:cvet

Bred

ja vec rekoh da treba da se napravi taj spisak radnji koje prodaju lab.posudje evo phenomenon mozes ti preuzeti taj zadatak na sebe posto vidim da te ocigledno muci taj problem  :wink: :cvet
a mogao bi whatever da se prikljuci  :wink:

Sole

moze li neko da napise tacne nazive slajdova koji su potrebni za I kol.?  :stid: :cvet

josefina87

#41
Quote from: josefina87 on 17-11-2007, 08:22:42
sve odgovore na pitanja mozes naci u praktikumu!
ja necu! :a
pa pitanja ti obuhvataju gravimetriju i kiselinsko-bazne titracije(ima ih 20)
a zadataka ima jako puno(gravimetrija i proizod rastvorljivosti,talozne titracije i kiselinsko-bazne titracije)

:F :F

biwi

jose slajdove a ne zadatk eiz praktikuma, kapis???

whatever

#43
Све што је до сада предавано иде на колоквијум. Градиво које ће бити рађено у следећи четвртак и петак не долази на исти, што практично значи да сви слајдови који су тренутно доступни на сајту факултета долазе за колоквијум а они који ће бити постављни следеће недеље - не.

hominis nocturna

Profesorka Kaca je rekla da na kolokvijumu nece biti onaj sam pocetak, uvod u titracije, jer iz toga nemaju sta da pitaju, a morali su da ga ispredaju jer je to uvod u sve kasnije...