Anatomija

Started by nirre, 05-11-2007, 06:23:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nirre

Interesuje me da li vi morate iz anatomije da radite prakticno tj da pokazujete misice i dr organe na lesu?
Nasa profa se razmislja da nam to skine ali ipak to ostaje samo na razmisljanje za sada.

hulio_salinas

Nemamo praktièni deo ispita. Nemamo nikakvu praktiènu proveru znanja, samo test na kraju semestra.

Imamo ve¾be, na kojima posmatramo ljudske preparate (le¹eve), ali asistenti pokazuju.


nirre

Pa ona je rekla kod nas nesto tako da ce biti a nadam se da oce jer ovaj les bas i nije u najboljem stanju za pokazat sve.

Bred

to je kod nas bila davna praxa, mozda pre jedno 4-5 god , posle su to ukinuli

misos

kad je zavrsni iz anatomije...odg mi sms-om pozz.

Bred

ne samo smsom, nego da se napise ovde i zbog drugih!!!   :F :wink:

anaana

zavrsni ispit iz anatomije je 30.01. a o tacnom vremenu polaganja se jos nista ne zna...bices obavijesten :cvet

nirre

A svi koji polazu samo cns i nerve poprvani je 21.01 u 08:00

Enea

Quote from: hulio_salinas on 05-11-2007, 06:28:17
Nemamo praktièni deo ispita. Nemamo nikakvu praktiènu proveru znanja, samo test na kraju semestra.

Imamo ve¾be, na kojima posmatramo ljudske preparate (le¹eve), ali asistenti pokazuju.



au kako ste dobro proshli!
nama i na praktichnom i na usmenom bila prof. dr Teofilofski sa Harvarda, pa kada je sine sa presekla glave uzela pincetom da vuche neshto belo, i kao kako ne znate shta je? bio je to sinus, a dobro znamo da su sinusi shupljine u kostima..
o usmenom da ne govorim..

ispade dobra ta bolonja, a?
jok i nije
sve bih dala da sam rodjena 5 god kasnije

nirre

Nama je anatomija po starom sistemu,odgovara se usmeno(profesorica je dozvoljavala ako neko zeli pismeno) i prof je maksimalno korektna prilikom odgovaranja a sada sto se tice prakticnog ja mislim da je bolje sto ga nema jer ipak pored dvije hemije(prakticno 3) i biologije(prof kriv za to sto je teska) mi nemam vremena a ni zivaca jos da pamtimo toliko stvari iz anatomije(kao sto ti rece kad pocne da vadi pincetom bog zna sta).
A sto se bolonje tice,to je uzas,vise bih voljeo da je stari sistem jer usmeno odgovaranje je zakon.

Enea

hm, mi smo imali 5 pitanja na usmenom, + pre tih 5 pitanja odgovarash 3 iz histologije, na Medicini.. znachi 8 pitanja.. mene je oborila na poslednjem.. svaki jbni kapilar na latinskom, ma..
cjuti i radi i

SRECJNO!

nirre

Ispit je zakazan u srijedu 30. u 8:00

Svi koji odgovarate usmeno dodjite posle 9:00.

NESIGURNA

Zawrsismo i tu muku....

Prewise je bilo padanja iz anat  :pst :pst :pst

nirre

Zavrsila si je ti ali ima njih dosta sto su pali i koji ce morati opet da se muce sa njom.Sada im je bolje(za neke nije) sto odgovaraju usmeno ali nadams e da ce to zavrsiti dobro.

NESIGURNA

ja sam se opekla na pismeni dobro...