Farmacija Podgorica

Started by Luximus, 24-09-2007, 17:08:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Adonis_Vernalis

Quote from: misos on 04-10-2007, 11:54:33
no sto oce li taj profa dolazit i nama ovamo u pg....ima li kakvih noviteta...pricajte ljudi dje su ovi farmaceuti iz pg...

Profi malo posla i onako, pa bas voli da svrlja okolo, od tolikih farmaceuta iz PG... no, receno pa jos i potpisano, tesko se da obrisati...

Quote from: pig_am_am on 04-10-2007, 11:59:20
a moze li kod vas da se prebaci ...od nas iz bg-a?  :K

Prasence, rizikujes nostrifikaciju diplome, a to ume da kosta...  :smekerica:

Quote from: nirre on 04-10-2007, 14:13:36
Adonis,na sledecu god(ako dam uslov :lol2:)da dodjes ovamo kod nas,da malo promijenis sredinu,valja to po malo.

Znam da valja...

zoe

Профа нам поста екстра тражен, а ја још једном доказах своје PR способности! :igra:
Мис'им, шта рећи! :smekerica: :>

Smrda

pa,cush mala,vidi se da ti poreklo dozvoljava skromnost..hehhe :smekerica:

misos

#33
a sto znam moras pitati za prebacivanje...koja si godina...prasence ili pig...

nace mi smo kolegijarni i za vas su vrata uvijek otvorena....pozivamo vas da dodjete kod nas na faksu...a i Adonisa naci ce on i za nas vremena nadam se...

od predmeta u podgorici u prvom semestru imamo
-Matematika
-Fizika
-Opsta i neorganska hemija
-Organska h.
-Anatomija
-Uvod u Farmaciju
-Biologija sa humanom genetikom....

pozz.
Bred ovo je za sad sto znam javljam ti za ostalo...

nirre da nisi nabavio koja je literatura za botaniku...javi mi na 69!

tarantulica

Misos, ako vidi¹ da si ne¹to zaboravio da napi¹e¹, mo¾e¹ da izmeni¹ svoju poruku prvih 15 minuta po¹to je po¹alje¹, nemoj da duplira¹ postove  :cvet

Mislim da i kod nas u prvom semestru studenti slu¹aju iste ispite...  :wink:

Bred

aha ali moramo imati malo vise "materijala" kojim bismo mogli da "napunimo" vas forum  :wink:

misos

ok...tarantulica...trebalo bi da ovih dana budemo obavijesteni o dr.semestru i sledecim godinama!Ove nedjelje smo slobodni,pripreme za kolokvium :happy:

tarantulica

Veæ kolokvijumi?  :shock

Za¹to vam nisu dali plan i program svih godina kad ste upisivali fakultet?  :hmm

nirre

Ma ima plan tj ja ga imam(samo treba da se interesujes),naime nije sve isto u planu jer kod nas je fizicka hemija tek u III semestru ,onda far.hemija kod vas je u III i IV a kod nas tek od IIIsemestra.Kod nas je farmakologija podijeljenja u 2semestra.Fond casova je kod nas manji.Ima tu jos izmjena oko predmeta ali sve ovo moze da se promijeni jer mi smo ipak first generation.

@tarantulica
Naravno da vec pocinju tj 3 su bila jer smo mi poceli u septembar i ima poprilicno dosta oblasti za kolokvijum.

@miso
nisam nabavio autore

Koji su kod vas autori u bg?Ja mislim da ce biti isto kao u bg.

Bred

pa nas i interesuje kakav vam je i fond casova i program , o tome pricamo  :wink:

tarantulica

Botanika farmaceutika
prof. Radisa Jancic

Kako ste poceli vec u septembru?  :hmm

nirre

Evo za par minuta cu ti otkucati program(imam ga tuda nedje)

misos

#42
Zavrsila nam se slobodna nedelja...tako da se od danas radi ponovo punom parom :ohwell: da nema ko od studenata primjer testa iz anatomije jer nam je u cetvrtak...pozz.za sve!

ima li zivih...sto vas nema... :lol2: danas smo u pg izabrali predstavnika za nas 34-oro, novina :happy: gusto je bilo ali je jecka uskocila...ima i ljutih..

nirre

A kako sto nas nema kad smo ove kolokvijume(prvenstveno organsku) spremali,nukl.supstitucije i eliminacije su me ubile.

Luximus

Quote from: tarantulica on 16-10-2007, 14:36:18
Botanika farmaceutika
prof. Radisa Jancic

Kako ste poceli vec u septembru?  :hmm
U Crnoj Gori fakulteti pocinju pocetkom septembra. Nema rokova kao odje tipa aprilski, septembarski i oktobarski... U CG imas kolokvijume tokom semestra, na kraju svakog imas zavrsne ispite i posle toga popravni ispitni rok koji je odmah posle zavrsnog nekih 15-tak dana ili tako nesto. U junu se zavrsava godina i tu je kraj. Sto se polozilo - polozilo se! Sto se nije polozilo slusa se ispocetka ponovo sledece godine... Malo brutalno jer moras redovno da ucis! Tako je bilo kad sam ja studirao u Podgorici...
Jel ti sad jasnije?!  :cvet