Medicinska biohemija - Obave¹tenja sa instituta

Started by tarantulica, 26-12-2007, 10:59:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tinkerbell

jel zna neko da li pise kad je zaostali kolokvijum za apsolvente u martu?


ambrozija

Potvrda za maj je 5.5. od 9-10h, a prakticni je 8.5.

*maja*

jel zna neko kad je zaostali kolokvijum za apsolvente u maju?

Jeca

Da li neko zna koji je poziv na broj i koliko treba da se uplati za "polomljno lab.posudje"?  :run

jalencejeok

Uplacuje se 250 dinara, uz poziv na broj 11.

Kao primalac treba prvo navesti Institut za medicinski biohemiju, pa onda Farmaceutski fakultet

AnaCrvena

a sta da radim ako sam uplatila 250 din i  upisala institut za med.biohemiju,ali napisala poziv na broj 13?!ne verujem koji sam 'genije',izgleda da me udarilo ovo sunce!!!!naravno,za toksine sam napisala poziv na broj 11?!sta mislite ima li nade se to nekako raskrsti...moracu da odem sutra da ih pitam... :wall: :wall: :wall:

Bred

pa da, ali to je verovatno otislo na racun drugog instituta, sad je pitanje koliko ce oni biti radi da ti pomognu  :ohwell:

AnaCrvena

pa,uparavo tako...ovi na toksinima su dobili 250 din umesto 150-oni se nece puno buniti!  :K na biohemiju je otislo 150din.pitacu sutra pa cu videti...

Naomy

Na kolokvijumu je tehnicarka rekla da nije bitan poziv na broj,
ne mora ni da se upise, oni ce naplatiti na osnovu uplatnice koju donesemo.

AnaCrvena

nadam se da je tako...nisu to neke pare nego je smor da im poklanjam...kapiram da to ne bi trebalo da bude neki veci problem jer je sve na istom ziro racunu...


Jeca

Da li se zna kad pocinje usmeni za julski rok i kad je potvrda?  :*:

*

Potvrda mislim da je 26.6. od 9-10h ali nisam 100% sigurna...

Da li neko mozda zna kada je kolokvijum sad u junu?

sladjana

Potvrda jeste 26.06 od 9,00 do 10,00, a datum usmenog saznajes prilikom potvrdjivanja. :Z