Promene u rasporedu ispita zbog Univerzijade

Started by Bla_bla_blaaaa, 22-09-2008, 19:27:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bla_bla_blaaaa

Uh...ova univerzijada sve poremeti..tako da ljudi nemojte kukati,bice nam bas zeznuto ove god  :ohwell:

shmizla


mirror-girl


Bla_bla_blaaaa

pa cuh ovako....da mi krecemo 13og...ne ranije ko ostali faxovi...pa cemo imati za uskrs neki mali raspust od 2 dana...da necemo imati julski rok zbog univerzijade...da ce januarski trajati krace no inace...da ce junski krenuti vec krajem maja...posto u fazonu zbog univerzijade domovi moraju biti prazni u julu..z.ato nema ispita...ma svasta nesto...nisam ni ja bas najbolje skapirala... :roll: :wacko:

milica_d

Haha,znaci Bla sledece godine zbog univerzijade imamo 100% uslov... :lol: :lol: :lol:

:K2: :wink:

Bla_bla_blaaaa

Quote from: milica_d on 22-09-2008, 19:44:05
Haha,znaci Bla sledece godine zbog univerzijade imamo 100% uslov... :lol: :lol: :lol:

:K2: :wink:

e brate nadam se da ce nam taj jedan rok ubaciti bar kao oktobar 2...mislim julski je nekako najbitniji...

milica_d

I meni je bio najbolji ,pored ovog septembra...

To ti je prvi rok kad nemas predavanja i vezbe,pa mozes lepo da se organizujes oko ucenja...

Bice bedak,nema decembra,nema jula...gusto,gusto... :42:

zekapeka

Prodavam paprike, prvoklasno, æe prste poli¾e¹..  :smekerica: davam i popust za veliki konzumenti.. Kvanta¹, 3 kamion s leva, crveni.. samo tra¾i Cigu..

Lilika

Anabel Lee , na sta mislis kad kazes : "ova godina ce biti paklena zbog prilagodjavanja predstojecoj Univerzijadi ." ?

zoca

i ja sam to cula...jer ce na svim fakultetima godine morati da se zavrse malko ranije (na to se misli junski i julski rok)...e ali ja sam to samo cula.
a sto nemamo decembarski rok???????????

malena

Ma za decembar se jos nista ne zna... Bar je tako meni malopre rekla student prodekan...  :wink:

mima385

a zasto bi univerzijada imala ikakve veze s nama...ne odlaze se fakultet kad neko od nas ima aerobik ili zubara ili ide kod babe na selo!

Anabel Lee

Ovako,

Decembarski rok zvanièno ne postoji. Studentski parlament æe u oktobru na NNV-u tra¾iti da se u ovu kalendarsku godinu opet uvrsti decembarski rok, ali su profesori protiv toga, jer je pr¹log decembra bila mala izlaznost. Znaèi, mo¾da æe i biti tog decembarskog roka, ali ga trenutno nema. Pro¹le godine su decembarski i julski rok uvedeni vanredno zbog bolonje, a mi stariji studenti smo se ovajdili, da tako ka¾em.

©to se tièe Univerzijade, to je veæ vrlo komplikovana prièa. ©kolska godina zejedno sa junskim rokom mora da se zavr¹i do 06.06, ¹to je vrlo zanimljiv podatak s obzirom da svi znamo do kada traju ve¾be na na¹em fakultetu i kako se odvija nastava... Zaista ne znam (jo¹ uvek) kako æe se to re¹iti, pa ne bih previ¹e da zalazim u tu temu. Usvakom sluèaju, biæe paklena godina za sve, a posebno za studente koji imaju mnogo zaostalih ispita.

Univerzijada ima veze, jer æe uèesnici biti sme¹teni u domove, jer Univerzitetsko selo (koje se by the way jo¹ gradi)nema dovoljno kapaciteta. Tako da æe studenti odreðenih domova biti iseljeni do tog vremena (06.06) i neæe imati gde da ¾ive. Mo¾da ima jo¹ neki razlog, ali je ovaj dovoljan. Ova odluka je doneta na nivou Univerziteta, tako da kako svima tako i nama. Samo je pitanje kako æe na¹ fakultet da se izbori sa situacijom.

diskaaa

pa totalno je bezveze da ne bude decembarskog roka.ako je prosle god bila mala izlaznost,ove sigurno nece biti tako,kad ljudi saznaju da nece biti ni jula i kad se jun zavrsava.

5Nili

Pa zbog svega bi bilo logicno da kao sto su bolonjcima dali ta 2 roka,a mi se ovajdili,sada to urade i nama,recimo, da nam daju decembar i mart(ili bar 1 od ta dva) posto od juna i jula nema nista ako bude sve to tako bilo...