Gubljenje nevinosti - ljubav, navika, panika?

Started by Darker, 25-11-2006, 18:04:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

E tu sti¾emo do neke poente: DA LI IM JE ZAISTA BIO SAVR©ENO - DIVAN - NE®AN??
Ili je bilo muèenje i bol? I razoèarenje?

AquArius

Ne volim da pricam o intimnim iskustvima ovako javno,
ne volim ni da generalizujem
ali tvrdim da svakako moze biti.

Al-Jasmina

Eh, na prste mesarske ruke idu one koje su to tako dozivele..SAVRSENI PRVI PUT..
to dodje kasnije u 95% slucajeva minimum

vladimir

Quote from: Darker on 27-11-2006, 00:13:27
Vladimire:??

Verovatno te interesuje ¹ta je to VKPK? :K
Pa to ribe mogu da postanu ako se mnogo tripuju oko prvog puta...

Al-Jasmina


Darker

Aqua, naravno da ti niko ne tra¾i primere degutantne prirode, ali tvoje mi¹ljenje-da, ako ¾eli¹ naravno...
Quote from: Al-Jasmina on 27-11-2006, 00:23:48
Eh, na prste mesarske ruke idu one koje su to tako dozivele..SAVRSENI PRVI PUT..
to dodje kasnije u 95% slucajeva minimum
OK.Ja znam za jedan sluèaj.
Poenta teme je za¹to ste vi, ili za¹to mislite generalno da se ljudi upu¹taju u gubljenje nevinosti?

AquArius

Quote from: Darker on 27-11-2006, 00:31:28
Aqua, naravno da ti niko ne tra¾i primere degutantne prirode, ali tvoje mi¹ljenje-da, ako ¾eli¹ naravno...[quote

Znam macane,
ali dadoh i misljenje  :cvet

Maslacak

Quote from: Darker on 27-11-2006, 00:18:32
E tu sti¾emo do neke poente: DA LI IM JE ZAISTA BIO SAVR©ENO - DIVAN - NE®AN??
Ili je bilo muèenje i bol? I razoèarenje?

Bolelo nije - uopste.
Divan & nezan - DA :happy:
Razocarenje - NE, ali mozda i jer sam nekako znala sta da ocekujem. Orgazam - malo sutra :K Bilo je veoma lepo - koliko prvi put moze da bude lep (bar ja tako mislim). Kasnije sve slasnije! :> :>

Ali ja se generalno uopste nisam tripovala oko tog prvog puta. Nisam cekala nikakvog "pravog"... jednostavno, imala sam decka, nesto sto je krenulo kao veza koja bi mogla potrajati (i jeste), bila sam zaljubljena... i to je bio normalan sled dogadjaja.

Znam devojku koja ne samo da je i dalje nevina, nego jos uvek nije imala ni decka...moje godiste... ipak to jeste odraz neke njene nesigurnosti, straha od zblizavanja... mozda i straha od nekih "smrtnih" ljudi, sa manama, posto ima tendenciju da se "zaljubljuje" u nedostizne... sta tada?

Dukica

Ja znam i decka i devojku ,25 god,jos uvek nevini,ali ne i normalni! :K
Bolelo- da,on divan- da,traumica-ne,orgazam- :K :K :K :K :K :K,vec 6 god smo zajedno,ne znam za drugo..... :a :a :a :a :a :a
Imam jednu drugaricu koja je citavu osnovnu bila vrlo fina devojcica,pa je tek negde oko bombardovanja poludela.Sad,s ponosom, tvrdi da je izgubila nevinost u 7om razredu.Traumica?! Pritisak drustva?!

Darker

Masalaèak, za¹to u svakoj temi moram da saèekam tebe da protumaèi¹ ono ¹to hoæu da ka¾em :][ :][ :][
Quoteipak to jeste odraz neke njene nesigurnosti, straha od zblizavanja... mozda i straha od nekih "smrtnih" ljudi, sa manama, posto ima tendenciju da se "zaljubljuje" u nedostizne... sta tada?
Upravo to :hm

Smrda

pa cekajte...moze biti i to..
ali sta ako nije naisao tip sa kojim bi ona to uradila,mozda joj se niko nije svideo dovoljno do sada....
i mislim da devojke ne prave toliku famu oko toga kako ce izgledati taj prvi put...vec vise oko toga sa kim...u tome je poenta...bilo iz drugarstva bilo iz zaljubljenosti,ipak je bitno sa kim...
a zasto se ljudi upustaju u gubljenje nevinosti...hmm..
pa 100 ljudi,100 cudi...
ne zelim da generalizujem...ali mislim da kod vecine devojaka(mislim na devojke koje ja znam) je to bio normalan sled dogadjaja..imaju decka,zaljubljene,dugo su sa njim...i tako to krene...godine nisu presudne...
eh...sad da li ipak ima onih koji podlegnu pritsku ili se sa druge strane,brane tako sto stvaraju oklop oko sebe...pa verovatno ima...a razlozi su razni i individualni...
a ako cu da generalizujem,i uzimam u obzir oba pola...pa mislim da je stvar gubljenja nevinosti stvar ispitivanja novih stvari...(ali ovo je veliko AKO!!!)

Darker


Smrda

a da ne bi gubili vreme ,onda sta....da ne gubimo nevinost!?!?! :K :K :K
kazem ja-cuvajte se za brak!!!! :> :> :>

stef

 smrdo, mislis ako se podmaze mozak alkoholom, ici (uci) ce lakse?

Milos82nbg

Quote from: AquArius on 27-11-2006, 00:14:05

Hocu reci, momcima mnogo teze pada da se to desi kasnije. I zato zure, da pozure :wink:
Jer valjda kontaju, sto pre pocnu, vise iskustva, vise sigurosti, vise sanse...
Sto i jeste negde tako.

A devojke, ... nije ni nama svejedno kad cemo i sta cemo, ali vecini je bilo vazno da taj prvi put bude savrseno-divno-nezan, pa kad god...


Naravno da tesko pada da se desi kasnije, jer kako vreme prolazi postajes frustriran - kako to da je vecina uspela a ti jos nisi.
I dok devojke zamisljaju kako prvi put treba da bude velicanstven , muskarci ne idealizuju taj trenutak
vec samo da se desi pa makar i u koprivama  :K