Potpisi za VII semestar

Started by TweeTy, 09-01-2007, 18:46:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MiKy

ovi potpisi postase prava nocna mora.... :djavo a zna li se sta se desava ako se potpis ne uzme u naznacenom terminu...jesu li oni svesni da je ispitni rok,i da mi moramo da visimo svaki dan-po ceo dan na faksu ako hocemo da prikupimo(licno)sve te potpise :hm :wall:

Darker

Ja stvarno, ali stvarno ne razumem, za¹to je toliko komplikovano jedan dan sakupiti sve indexe, pa saku¹piti sve profane, pa spojiti to dvoje i sutradan samo pokupiti indexe nazad... Posao od max sat vremena...

Maslacak

Nije komplikovano...
Pokazali su nam to na prvoj godini kada je otprilike tako nekako bilo organizovano.
ALI
kasnije im to uopste ne pada na pamet...mozda zato sto je svaki institut jedan snob za sebe, pa ne komunicira sa "pih, ostalima"...
ili ih jednostavno BOLI ***** za nas...sto je zapravo najverovatnije :K :K :K

mislim da, kad je fax u pitanju, nema NISTA sto vise mrzim od prikupljanja potpisa...

MiKy

mozda je sad kasno da im predlozimo kutiju i u njoj sve indekse ali nije resenje ni ici od prof. do prof. i sakupljati potpise....stvarno strasno!   sutra u 11 treba otici po potpis iz broma pa u 14 iz patofize :wall:

Darker

Ne ne ne, to iz patofize je tek po okonèanju predavanja...Tako da raèunaj da si ceo dan na faxu sutra...

MiKy

jel treba nesto da se uplacuje za brome,jer je bilo price da cemo svi davati po 100-200din. na nivou grupe :hm  i da li se potpisi uzimaju po grupama ili su danas mogli svi da uzmu?

tarantulica

zavisi koja grupa.... neke plaæaju a neke ne....

MiKy

nisam mogla da se nacudim koliko je smesna nasa draga prof. patofize...oni koji su bili danas na predavanjima nisu bili na koncertu Lepe Brene  :lol: ali smo bar uzeli i taj potpis  :>

Maslacak

Ja nisam bila na patofizi... bilau citaonici dok nije proslo i to cudo...
nego, nova informacija koju sam cula (neproverena):

Potpisi iz analitike lekova, ponedeljak 29.01 u 11h :>

tarantulica

Provereno je, napisala sam to pre neki dan....  :cvet

klara

Jel zna neko,da li na tehnologiji svi placaju po 200 dinara ili samo odredjene grupe?

tarantulica


mina-L

Kad ce biti potpisi,oko 20-i nekog januara?!

Kremenko

Da li ce prof.patofize potpisivati indekse u cetvrtak posle predavanja?  :hmm

mina-L

sad u cetvrtak? znaci mora da se dodje na predavanje! :ohwell: