Gradivo za spremanje TESTA i utisci sa predavanja

Started by yeca, 30-05-2006, 11:24:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Masha

Yeco, ja sam to skinula, samo sam odstampala i nemam ga vise na kompu, ali vidim da ima puno ljudi koje to zanima. :run

Al-Jasmina

Pazi, ako ima zainteresovanih koji iz objektivnih razloga ne mogu da
pokupe makar predavanja na faksu,
onda mozemo udruzenim snagama da to uploadujemo,zar ne yeco? :wink:
ako ih zaista ima...sta znam...

Prezentacije su wohohow big...i za to ja nemam vremena, sowwy


yeca

Pa mo¾emo da se udru¾imo samo ne znam kakko da se sakupimo...
Ja sam sve redje na forumu i za kompom jer sam sve vi¹e u knjigama...
A i ti ¹to su èekali polovinu juna??
Nek se snadju, 'ajde ni meni niko nije donosio na gotovo, iscimala sam se do faksa (a ja sam veoma udaljena od kumodra¾a - vama sigurno ne trebaju tri prevoza)
i tako..

Jeca

yeco, mislim da ovo sto si napisala nije bas kolegijalno...

Da se razumemo, meni ne treba to iz fizilogije, polazila sam je odavno, ali onda sto bi se i Bred i ostali cimali da nas o svemu obaveste?


Mislim da je upravo ono o cemu sam negde i pricala, svako gleda svoje d**e i svako u svakome vidi konkurenciju, umesto da se pomazemo!  :[

Bred

Ne moguce da niko od vas nema adsl a te prezentacije i nisu tako velike...

Masha

Jeco, ustedela si mi vreme! Slazem se sa tobom!

yeca

Quote from: Jeca on 14-06-2006, 12:26:34
yeco, mislim da ovo sto si napisala nije bas kolegijalno...

Da se razumemo, meni ne treba to iz fizilogije, polazila sam je odavno, ali onda sto bi se i Bred i ostali cimali da nas o svemu obaveste?


Mislim da je upravo ono o cemu sam negde i pricala, svako gleda svoje d**e i svako u svakome vidi konkurenciju, umesto da se pomazemo! :[


A ima i onih koji pateti¹u :(
Nemoj da preteruje¹ - proèitaj prethodne stranice pa æe ti biti sve jasno..
Ti mora¹ da skapira¹ da neko NEMA ADSL i da ne mo¾e da prebaci CELU FIZIOLOGIJU na ovaj forum, a ne vidim da si se ti i¹ta aktivirala...
A i dosta mi je ljudi koji sve èekaju na gotovo, pa izvin'te, ovde vam niko nije mama - izvol'te u bus pa na faks pa u RC i svi æe biti sreæni..
I Bred i Avendon i ja smo poku¹ali da to doturimo nekako ali ja to odavno vi¹e nemam na kompu a ostali ne mogu, prema tome, iskrenost je surova ali je uvek bolja od licemerja.. Kad god su ljudi u moguænosti, veruj mi, svi do jednog postave ono ¹to se tra¾i i ¹to nekome treba
Malo sam nagla ali sam revoltirana takvim stavom koji ti fura¹...
POZZ SVIMA!!

AVENDON

Razlog zasto nema fiziologije je vrlo jednostavan.

Fiziologija je ukupno teska oko 30 mb, a to neko ko ima dail-up jednostavno ne moze da postavi jer bi mu trebalo par dana da provede na telefonu, a to kosta............

Tako da Jeco, to sto si rekla da je Yeca nekolegijalna stvarno nije na mestu.....dovoljno je da pogledas ostale teme u kome je Yeca postovala i videces da je u svakoj poruci pomogla koliko je mogla.

Nisu to neke tajne skripte koje ima par ljudi na faksu, pa sad necemo da damo. To je javna stvar i svako moze to da skine u RC.

Jedini problem je lenjost odredjenih ljudi. Ako te mrzi da odes do faksa da bi skinuo predavanja koja ce ti pomoci u spremanju ispita, onda stvarno,................

Al-Jasmina

Ja sam ujurila celu fiziologiju iz 2 odlaska na fax u RC
i moj je savet da se IPAK ode do faksa, jer mozgic lakse pamti kad je vizuelno "nadrazen" :wink:
pa je steta ne imati i te prezentacije!

Nesto imam utisak da se oko ovoga raspravljaju ljudi
koji su ta predavanja vec nabavili ili ispit polozili i
to onda govori u prilog da kolegijalnost IPAK POSTOJI! Bravo... :]
Dakle curice i dechki, nemojte se deranzirati...  :wink:

PS"Yeco hi hi znam kako ti je,
ja nekim danima koristim i po 5 prevoza + sve one medjustanice
gdi moram da pesacim ili jurcam za busom  :P,
a opet sam blizu- ali vazdusnom linijom :smile:"


AVENDON

Quote from: Jasmina on 14-06-2006, 21:26:17
i moj je savet da se IPAK ode do faksa, jer mozgic lakse pamti kad je vizuelno "nadrazen" :wink:

Naravno, moj savet vam je da bez tih prezentacija ni ne sedate da ucite fiziologiju!

Natasa

za sve su krive Natasine skripte :))))
sta cu radila sam ih za sebe kako bih ja skontala sta i kako... neka vam je to ispomoc, ali konsultujte i drgo...evo sada ima i na netu...to je genijalno...eh da su se u moje vreme toliko angazovali...

Al-Jasmina

To je ono sto me izludjuje... >:(
Kopija, kopije- kopije
+
neprecizno, netacno, nedovoljno, ili previse...

Volim kad su stvari u jednoj knjizi a ne da konsultujem u krug 2 sveske, praktikum i knjige...
Ali opet ja volim precice i Najkraci Put  :>

Maslacak

Svi to volimo :) Al ne moze, bar za sad... Nadajmo se da ce i profesor uskoro uraditi nesto slicno kao profesorka...njen tekst je bas super.

Dirk

ja sam gledao testove i sasvim je dovoljno da se nabuba praktikum od reci do reci
Ko ga zna u malom prstu nemoze da ne polozi Za 6 ili 7 a meni je to dosta
Nema potrebe da se smara sa onim CDom sto je dala profesorka ili predavanjima i onom natasinom skriptom i ostalim stvarima koje vise smetaju nego pomazu pa od sume ne vidis drvo

pereca