Ljubav na daljinu: dobre i lose strane

Started by lijepa bosanka, 19-06-2006, 15:19:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Kamicak

Jedno prosto pitanje: chemu sve to?  :>:

Bred

Kamicak, obozavam tvoj racionalizam i realizam.

:Bog :love: :K2:

unknow

ljudi imam problem veliki mogu slobodno reci, e o cemu se radi, ovako: s curom sam nekih 4 do 5 mjeseci; super nam je i volim je i ona takodjer isto osjeca, djevac sam i problem je u tome sto kad god smo probali da stupimo u seksualni odnos ja zeznem i jednostavno nisam vise napaljen, molim vas za misljenje ne znam sta da radim, svaki put je povrijedim i zao mi bude stvarno, dva puta mi se vec tako desilo

Kamicak

Hm, tema je ljubav na daljinu, al dobro sad. Unknow, opusti se i ne forsiraj, jer pritisak nikom nije dobro doneo. Onu pricu "uh sad moram da se pokazem" zabatali i sve ce doci na svoje pozz i srecno  :wink:

farmaceut_bl

moze li pomoc...s jednim deckom sam bila u vezi 9mes., volimo se, ali on je daleko, cak 3000km, pre sedam dana je nesto puklo u njemu i rekao je tipa ne idemo dalje...zabolelo me to jer ga iskreno volim...ne znam sta da mislim, nema razloga da me ostavi...a znam da me voli, to sto posto...ali ne znam sta je puklo u njemu...i sad sam pala u depresiju skroz...po celi dan samo razmisljam o tome...on se posvadjao i s roditeljima, otisao od kuce...culi smo se par puta preko neta, slomljen je...ali mi nije jasno zasto to sebi radi, kad mozemo biti srecni...da li neko ima neki savet..kako da se postavim?? cak sam pomisljala da njegovom ocu posaljem pismo...ali nisam pametna sta da radim :S  :help3:

Bred

Pa puko mu film, verovatno mu sve dosadilo ...  :wink:

farmaceut_bl


Bred

Jbg, nisam neki takticar, sto mislim to i kazem ...  :ohwell:

Lesko987


bozana

Nadam se farmaceutkinjo-bl da e depra prosla i da je sad sve ok.

dirigent

reci mu nek nadje neku ljubavnicu za tamo , a nek dodje tebi. (ti nadji ljubavnika za ovde , ali mu nemoj reci) :) . Problem resen!

bozana

Ili jednostavnije nadjes momka koji je tu i koji nigdje ne ide.