Potpisi za VIII semestar

Started by tarantulica, 17-05-2007, 19:52:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anabel Lee

Indeksi sledeæih studenata nisu naðeni, pa molim iste da mi se jave, ako su ih uzeli, a nisu mi prijavili:

DRAGA©IÆ DRAGANA 4. grupa

KIRIÆ MAJA 16. grupa

ÐURIÆ JOVANKA 18. grupa

ANÐELKOVIÆ MILENA 23. grupa

MLAÐENOVIÆ IVANA 23. grupa

SIMEUNOVIÆ MILICA 24. grupa

STANKOVIÆ DANIJELA 24. grupa

TUFEGD®IÆ JOVANA 31. grupa

Ako se indeksi ne pojave, ne snosimo nikakvu odgovornost, jer su studenti donosili i uzimali sami indekse,a da to nikome nisu prijavili!!!


STUDENTIMA, KOJI SE NISU POJAVILI U DOGOVORENOM TERMINU, INDEKSI ÆE BITI OSTAVLJENI U STUDENTSKOJ PROSTORIJI, PA, AKO BUDE NEKO DE®URAO OVIH DANA, MOGU DA IH UZMU!!!

Ovo obave¹tenje nalazi se i na oglasnim tablama Studentskog parlamenta, IV godine i na tabli pored Studentske organizacije.

philoserbiana

juce je moja drugarica dosla u 15i10h i rekli su joj da ne moze da uzme indeks  :hmm

Anabel Lee

©ta prièa¹? Lièno sam sve vreme bila tamo i svi koji su do¹li, dobili su indeks, naravno. Ja sam ostala èak do pet na fakultetu, ¹to nema nikakvog smisla, ako je termin bio do do 15:30h. Neki su do¹li tek u pola pet. S jednom devojkom koja je do¹la u 16:10h smo se ¹alili da ne mo¾e da uzme indeks, ALI GA JE DOBILA, NARAVNO!!! Mislim da smo bili vi¹e nego korektni. MI TAKOÐE IMAMO ISPITNI ROK I ISPITE! Ne mogu da verujem da je to neko zaista rekao!

katarina

Marija, svaka vama cast, nemoj da se nerviras! Retki su takvi kao vi, stvarno! A tom ko je rekao, neka je na dusu! Nemoj da se nerviras.  :cvet  :cvet  :cvet

anica_maja

ja bi takve  :F 
hvala Anabel Lee, nadam se da cemo ovako lepo saradjivati i sledece godine !

Anabel Lee

Lepo je znati da ima i onih koji cene ono ¹to smo uradili. Veliki pozdrav! :wink: :wink: :wink:

Lence

Izviiiiiiiniiiiii!  :stid:
Ja sam danas uzela gomilu i bila sam ubedjena kako sam sve prijavila!
Kod mene je index Jovane Tufegdzic!
Hvala puno za sve!  :cvet

pig_am_am

Hvala ti gazda Darkeru ... u ime pola mog razreda :cvet [off] onih sa kojima sam se cula [/off] :K i mene.

Anabel Lee, svaka ti cast  :cvet

:Bog :Bog

philoserbiana

zelim da uputim JAVNO IZVINJENJE predstavnici godine Anabel Lee  :stid:
doslo je do nesporazuma...koleginica iz grupe je otisla do instituta za tehnologiju i tamo trazila svoj indeks,a neko sa tog instituta joj je rekao da su indeksi kod njih na institutu,ali navodno ne mogu tada da im ih daju vec narednog dana...zabuna  :ohwell:
zao mi je....
ZAHVALJUJEM se Anabel Lee zbog njenog NESEBICNOG angazovanja i velikoj pomoci...to je misljenje cele moje grupe
i jos jednom
Anabel Lee,oprosti,u ime svih nas koji pogresismo... :cvet :cvet :cvet

shmizla

Hvala i od mene!!! I zaista, Marija, malo je ljudi koji bi kao ti zrtvovali svoje vreme, sada u roku!!!  :cvet  :cvet  :cvet

malena

Pa da Maki ti si nase zlato... Hvala...  :cvet :cvet :cvet :pljes: :pljes:

malavestica

da, da, super sto je sve islo organizovano!  :~ :~
hvala svima koji su izgubili vreme za nas sve, a nisu morali  :wave: