Besplatne silikonske grudi preko interneta

Started by tarantulica, 18-06-2007, 07:30:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

Besplatne silikonske grudi preko interneta

Implante plaæaju mu¹ki dobrovoljci koji preko sajta vide karakterstike ¾ena...
Internet sajt www.myfreeimplants. je kao stvoren za ¾ene koje nemaju novca za silikonske grudi a ¾ele da ih imaju. Dovoljno je da po¹aljete svoju sliku, a onda ljudi kojima se svide va¹i fizièki atributi ula¾u novac u va¹e implante. Lekari ipak tvrde da je to potpuno nesiguran i degradirajuæi naèin za ispunjenje ¾enskih ¾elja.




LUDILO - Implante plaæaju mu¹ki dobrovoljci koji preko sajta vide karakterstike ¾ena, a onda se odluèe u koju bi ulo¾ili svoj novac. Samo dame koje imaju vi¹e od 18 godina mogu da po¹alju svoje podatke. Udru¾enje britanskih plastiènih hirurga pak tvrdi da je ovaj vid prikupljanja novca zastra¹ujuæ i potencijalno opasan. Naime, u opisu koji ¾ene navode na sajtu nema medicinskih karakteristika, a nije nemoguæe da je zdravlje pojedinih dama naru¹eno i da je ugraðivanje silikona kontraindikativno.
Amerièki sajt dozvoljava ¾enama da koriste nadimke, ali se insistira da se meðu liène podatke umetnu i fotografije. Vlasnici sajta tvrde da je to jedan od kljuènih momenata, koji ¾enama mogu da pomognu da postignu svoj cilj. Kada ¾ena jednom ostavi svoje podatke (koji podrazumevaju fizièke karakteristike poput boje oèiju i kose) omoguæeno joj je da "u èetiri oka" èetuje sa svojim potencijalnim dobrotvorom i pokloni mu liène predmete (naravno, ¹alje mu ih po¹tom).
Jedna Britanka koja se predstavlja kao Morgan, tvrdi da je na ovaj naèin uspela da prikupi oko 5.000 evra, a ulo¾iæe ih u implante velièine pet.
- To je zaista ¹okantno. Poziv ¾enama da ¹alju slike, daruju nepoznate ljude liènim stvarima i èetuju sa strancima u zamenu za nove grudi, zaista poni¾ava - zakljuèio je Adam Serli, plastièni hirurg i biv¹i predsednik Udru¾enja plastiènih hirurga Velike Britanije.

(24sata)



:wall: :wall: :wall:

mikele

Свако је кројач своје судбине.
Нису деца,ако им то не смета,нека на тај начин ''зараде'' своје нове груди,да не кажем сисе.
Ко воли,нек изволи.

malena

Kolka pacenica moras da budes i nezadovoljna svojim izgledom da bi na ovaj nacin nabavila nove grudi,mada ne razumem i sta ce im...  :wall: :wall:

igrackica

Kuda ide ovaj svet! Ocigledno veliki broj ljudi ima "dijagnozu", samo ne znam ko je ludji, ovi sto daju kes, ili ove sto ga tako dobavljaju!

Darker

E danas sam do¹ao na genijalnu ideju: da sam ¾ena i da imam velike sise, ja bih ih obavezno smanjio, pa onda ugradio silikone, poenta je da poka¾em kako imam para za to :wink:
Tako da ove paæenice ne razumem zaista :K
Evo, kako je  danas riba u èitaonici fino pro¹etala svoju slepljeno-nadograðenu frizuricu, pa ¹ta joj fali?? (sem bacnja pegle gadljivih i na stomaku lakih posetilaca iste :wink: )

AquArius

ako ima naivnih zena
garantovano ima i istih takvih muskaraca

ajd napravimo sajt
na koji ce muskarci koji zele ekstenziju
da salju slike svojih 'ponosa'
svojih barometara zelja ..

a onda ko 'oce - nek' 'ulozi' ..


:lol: :lol:

:wall:

Darker

Uuuuuuuuuu, mo¾e... :K
Ili ne mora? Sad sam se zbunio, ¹ta je dobro za mene da ka¾em? :K