STRAVICNO!!!

Started by Bojana 153, 20-06-2007, 11:49:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bojana 153

Младић пронађен са пререзаним вратом
Тело Илије Анђелића, склупчано у кревету у стану на Сењаку, пронашла његова мајка 
 

Ужасан злочин уздрмао је јуче житеље београдског насеља Сењак. Илија Анђелић (22) пронађен је мртав, са пререзаним вратом, око 14 часова у свом стану у Сењачкој улици 40. Како незванично сазнајемо, младића је пронашла мајка, која га је затекла како непомично лежи на кревету.

По свој прилици, мајка је покушала да га позове телефоном, али с обзиром на то да се он није јављао, дошла је и откључала врата резервним кључем. Због тога што су врата стана била закључана, претпоставља се да је убица познавао Анђелића и да га је он пустио у стан. После злочина је могао да искочи кроз прозор, јер је стан у приземљу зграде. С обзиром на то да је изгледало као да момак спава, јер је лежао склупчан на кревету, лицем према зиду, полиција у првом тренутку није могла са сигурношћу да утврди како је настрадао, а није пронађено ни оружје којим је почињен злочин.

Према речима комшија, које су биле у потпуном шоку због овог злочина, невероватно је да је неко могао да науди Илији Анђелићу и то на такав начин.

– Био је златно дете, никада мрава није згазио. Родитељи су му купили тај мали стан. Познајем га од када се родио, ником није ништа лоше урадио. Колико знам, студирао је за камермана и то га је много занимало, а бавио се и музиком – каже Илијина комшиница, која није успевала да сакрије сузе.

И други станари тихе и мирне Сењачке улице имају само речи хвале за страдалог младића. Кажу да су и његови родитељи и млађи брат добри и поштени људи. Ником није јасно зашто би неко хтео да га убије. Чак и да је мотив за убиство обична крађа то би тек било страшно. Јер, младић је недавно почео да живи у малом стану у овој улици, а одмах преко пута живели су његови родитељи у породичној кући. Према речима очевидаца, с обзиром на то да се Анђелић тек уселио, његов дом готово да је био потпуно празан и у њему није било вредних ствари.

Оцу Илије Анђелића, како сазнајемо, позлило је када је видео свог сина, па је особље Хитне помоћи, које је дошло по тело настрадалог младића, и њему пружило помоћ.
С. Б. С.
[објављено: 20.06.2007.] , Politika


Gde ce dusa tom monstrumu!? Ilija je bio divan decko... Tuga...

Wolf

Stvarno strasno... Sta treba coveku da se desava
po glavi, pa da nekome prereze vrat?

Bred

bas stravicno........

Sole

cula sam za to juce na tv-u, te noci bilo je jos nerazjasnjenih, odnosno misterioznih smrti.
te stvari su meni zaista neverovatne!
protsto ne mogu da poverujem da ima toliko ludih ljudi, najvise me zanimaju razlozi...
stvarno ne znam kako neko sebi moze dati za pravo da drugom oduzme zivot? i to na ovako svirep nacin...
kakvim smo sve ljudima okruzeni, a da to i ne znamo...
strasno...;-(((((((((((

Bred

ma taj je gotov, jednostavno ce proveriti sve one koje je zrtva poznavala i provaliti ko je u pitanju...

Bojana 153

Quote from: Sole on 20-06-2007, 13:34:36
kakvim smo sve ljudima okruzeni, a da to i ne znamo...

E to je ono sto je najgore! Ovaj Senjak je postao jeziv!

Darker

Ima razlog sigurno... ako nije gre¹ka, kao ¹to se sliène de¹avaju na Senjaku...

mikele

Јбте,овде маса дивљака и манијака ураде овако нешто страшно и прођу некажњени.Катастрофа.
По некада помислим да овде могу свакога да убију и да починиоци никада не одговарају за то :wall:

Bojana 153

Quote from: Darker on 24-06-2007, 09:55:16
Ima razlog sigurno... ako nije gre¹ka, kao ¹to se sliène de¹avaju na Senjaku...

Ma uopste vise nije vazno jesi li se nekom zamerio ili ne. Ovde se stangle i prangije nose i u wc!!! :wall:

Quote from: mikele on 24-06-2007, 11:42:29
Јбте,овде маса дивљака и манијака ураде овако нешто страшно и прођу некажњени.Катастрофа.

Katastrofa je sto se to redovno desava na Senjaku! A upravo ti divljaci i manijaci su idoli mladjim generacijama!
E to je najzalosnije od svega!

wolfeitzckie

#9
Quote from: Bojana 153 on 24-06-2007, 13:33:43
Quote from: Darker on 24-06-2007, 09:55:16
Ima razlog sigurno... ako nije gre¹ka, kao ¹to se sliène de¹avaju na Senjaku...

Ma uopste vise nije vazno jesi li se nekom zamerio ili ne. Ovde se stangle i prangije nose i u wc!!! :wall:

Mislim da je Darker hteo da ka¾e da postoji motiv, to jest ne¹to ¹to mo¾e da pove¾e ubijenog sa ubicom. Tako sam bar ja shvatio.

Bojana 153

Darker je mislio na dogadjaj od pre par nedelja na Senjaku, kada je ubijen kosarkas, a ispostavilo se da nije on bio meta.. :wall:
A ja prosto ne mogu da smislim razlog jer sam znala tog decka i njegovog brata...potpuno normalni i obicni ljudi..

Darker

Pa ne mora¹ ti da se zameri¹ nekome da bi te neko koknuo...
©to me podseti na "Vidimo se u èitulji" gde akter jednog od prvih ubistava obja¹njava za¹to je pored majke i oca, koknuo i njihovo 10-ogodi¹nje dete: Pa ¹ta je koji q tra¾ilo kuæi, ¹to nije bilo u ¹koli????
:wall:

©ta je ovaj tra¾io kuæi, ¹to nije bio na faxu??
I tako :wall:

hulio_salinas