Privatni ili dr¾avni fakultet?

Started by Bred, 28-06-2009, 18:45:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

nastavak ->

Na dr¾avnim fakultetima najvi¹a ¹kolarina za jednu godinu studija je na arhitekturi – 240.000 dinara, u ¹ta nisu uraèunati prateæi tro¹kovi ¹kolovanja. Najvi¹a privatna ¹kolarina, kako navodi “Politika” je na umetnièkim odsecima i ide i do 6.000 evra.

Za razliku od dr¾avnih, na privatnim fakultetima su u cenu ¹kolarine uglavnom su ukljuèeni i prateæi tro¹kovi – nastava, individualne konsultacije, polaganje ispita, kompletna literatura, potvrde, obrasci, uverenja, diplome.

dalje -> http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=06&dd=28&nav_category=206&nav_id=368326

farmaceut_bl

jeste da na prv.fakultetima imaju bolje uslove, ali znanje i nije bas...imam drugaricu koja studira prv.farmaciju i verujte mi kad s njom pricam vidim koliko se uci...znaci, nemojte da gledate uslove studiranja, vec upisite tamo gde cete da steknete znanje!! jer u nasim rukama su ipak ljudski zivoti i kad se nesto desi lose desi, to se ne ispravlja...nije to ekonomija ili neki dr.fax..mislim ne zelim da podcenjujem,ali kod njih se  greske lakse ispravljaju...

Bred

Apsolutno :?:

Tek kad pocnete da radite u apoteci vidite kolika je zapravo vasa odgovornost i to se ne odnosi samo na izdavanje lekova ...  :wink:

farmaceut_bl

slazem se, prosla sam i obuku u apoteci i videla sam kolika je odgovornost...nije to samo obicni prodavac lekova, vec si ti tu i odgovoran za lek koji izdas..