Mala prolaznost na Testu

Started by nikitta, 21-09-2006, 15:04:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

malena

#90
Sonja znam da imas puno obaveza ali da li si mozda ponovo sada kao je krenuo rok pricala sa profesorkama i da li smo postigli neku promenu da se na testu nalaze neka normalnija pitanja? Ili je sve tokom leta zaboravljeno,mislim od strane profesora?


Ispade da sam najglasnija na ovoj temi,ali opet padoh i strasno se nerviram jer ne znam kako da naucim ovaj predmet i sada i u junu sam imala identicno bodova 18,75... I zar je normalno da od 101 kolko izadje na test prodje 25... Ok mozda ja nisam u pravu,ali me zanima sta drugi misle... :hmm

Becks

Pa sta da ti kazem kada sam u junu imao 23 poena, a 4,5 iz prve grupe i pao.
Kada bi malo analizirali koja je svrha podele ispita na dva dela videli bi da je nema. Neka kazu da li im se desilo da je neko uradio 10 iz prve oblasti i 11(a min je 12) iz druge, pa tako polozio.
Mnogo cesce su ljudi padali kao ja, sa 3-4-4,5 poena u prvoj grubi. Ali taj isti student je onda morao da metabolizam uradi 20/24, sto je neuporedivo teze i sto treba ceniti, makar za 6.

maxy

Ja znam ljude koji su imali po 19 ili 20 poena i pali,imali su vise od 50% u obe oblasti i nista.Katastrofa.Mislim da to ima samo na ovom institutu.Ima dosta studenata kojima ovo fali za uslov,nadam se da ce profesorke dati sada malo lakski test,da se mnogi otarase ove muke.Srecno u sredu :wave:

Djole

  Mislim da sa ovim institutom ne moze da se izadje na kraj, ali bukvalno.
  Njih ne samo da ne zanima da li ce studenti poloziti, kakva ppitanja daju i koliko je test tezak, vec naprotiv. Njih zanima kako ce sto manje ljudi da prodje. Jer izgleda da se tako ljudi sa tog instituta osecaju bolje. Niko se nije zapitao zasto su im amfiteatri puni u svim ali u svim rokovima. Da li mozda na ovom fakultetu ima jos ispita i sl.
  Oni ce reci studenti ne uce. Pa nek se zapitaju zasto situacija nije onda ista i sa ostalim ispitima. Pa ljudi se ovoliko ne zale na organsku i farmaceutsku.
  Ali, nema veze. Mislim da je uzaludno pokusavati da se nesto promeni, jer zaista mislim da je to sa njima nemoguce. Siguran sam da cemo svi smoci snage i poloziti ovaj ispit, i celog zivota ga po zlu pamtiti.
  Zato samo napred.

aska

posto drugi put obnavljam trecu i ne verujem ni da cu u ovom roku dati biohemiju, interesuje me par stvari:
1) da li studenti kao ja, dakle sa obnovljenom godinom, mogu da posecuju te radionice?
2) ukoliko ne mogu, da li postoji sansa da se mi studenti sami organizujemo i okupljamo 1 do 2 puta mesecno na faxu i sami napravimo neku radionicu jer iskreno mislim da kroz pricu sa drugima mnogo vise saznas i naucis a i uvidis gde gresis?
Znam da je prostor jako bitan i da se kafic bojkotuje ali ya toliko ga mozemo iskoristiti!
ukoliko se jos neko slaze sa mnom, nek se javi ili da neki predlog, ja sam stvarno za to, pa kad profani nece da nam izadju u susret, da probamo bar mi sami sebi sebi da pomognemo!

MBS1

Da li zna neko kada ce izaci ocene na internetu.

schonne

da li neko zna kada ce biti upisivanje ocena ?

tarantulica

Iza¹le su ocene!!!

Ocene - oktobar (http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/opsta_biohemija/ocene/)

malena

He he moram javno to da kazem sorry sa off ali i ja konacno polozih ovu biohemiju... :Bog :Bog :Bog :smekerica:

aska

polozih i ja... a nisam se nadala! Mogu samo da kazem da su ispali sasvim ok jer mislim da onaj ko je procitao knigu mogao je da dobije 6 jer su dali osnovne stvari za razliku od fiziologije... Svima koji su polozili cestitam a ostali, samo napred! Nema odmora dok traje obnova!

marer_86

da li iz biohemije jos uvek vazi uslovnost - bar 50% iz svake oblasti ili je sada samo uslov da se predje ukupno 21 poen!