Prof. Dr Gordana Vuleta

Started by mare, 30-10-2007, 23:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AnaCrvena

potpuno se slazem! kao prvo,potpuno je glupo preskociti rok samo zbog profesora koji te ispituje,ko god da je u pitanju-to nikad ne bih uradila,naravno ako znam da sam ucila... i kod onih o kojima se prica da su opusteni i fini moze da se padne,niko te nece pustiti ako ne znas.
sto se tice profesorke Vulete,ne mogu nista ruzno da kazem. cak naprotiv,sve pohvale. preljubazna je,opustena,postavlja gomilu podpitanja (ja nikad ne naucim tako da znam da 'otpevam' pitanje od a do ¹,pa mi to bas znaci) ,ako ne mozes da setis,podseti te,ispit je bukvalno razgovor,ako je nesto podseti,isprica i neku zanimljivu pricu iz prakse... rekla mi je da najvise voli kad vidi da student razmislja,da razume to o cemu prica,tako da sam ja zahvaljujuci tome odlicno prosla... stvarno sve pohvale

Favis

sve pohvale za profesorku...stvarno je bila divna i prijatna! Ispit stvarno jeste jedan prijatan razgovor! Srecno svima!  :wave:
pitanja od danas: - pakovanja cvrstih lekovitih oblika
                  - vrste validacije procesa
                  - vitamini u kozmetickim preparatima

Blesava*

Ево и ја да додам да је професорка јако пријатна и фина.  :ok:  Можда дуго пита ал то време невероватно брзо прође. И за то време не одговара само студент већ и она прича и објашњава. И не захтева детаље већ основно разумевање градива. :wink:
Један од најлепших и најопуштенијих испита.  :ok:  :wave:

Mutic Miroslav

Profesorka Vuleta je car, meni je bilo vrlo prijatno. Po¹tuje studentova znanja drugih predmeta, ako imate neku èinjenicu koja nije tehnolo¹ka, a struèna je- slobodno je iskoristite na ispitu, meni su farmakoterapijska znanja u dobroj meri poslu¾ila. Korektno ocenjuje, svako pitanje posebno, pa sabere, podeli, pogleda rad na ve¾bama... I, meni najva¾nije, èovek je, ceni mi¹ljenje studenta, nije kompleksa¹. Svaka èast ¾eni!  p.s. Spremite se na dugo odgovaranje.  :shifty:

ninica

moze li mi neko napisati svoja pitanja iz industrijske???

Cherry

Ako se ne varam, danas je bio usmeni kod prof. Vulete.
Ljudi, pisite kako je bilo...  :K2:

naca26

Ne moze niko napisati pitanja, jer sve ove pohvalne komentare, pritom bez kombinacija ostavlja lično... Pogodite ko!

naca26

Ako je neko polagao u skorijim rokovima, molim da napise kombinacije. Bilo bi lepo da i mi koji tek treba da polazemo saznamo koja ste pitanja imali, a ne samo kako je bilo na ispitu. To da je prof super, smo shvatili.

Bred

Quote from: naca26 on 09-10-2010, 01:17:03
Ne moze niko napisati pitanja, jer sve ove pohvalne komentare, pritom bez kombinacija ostavlja li�no... Pogodite ko!

Ko?  :hm

naca26

Razni izuzeci, kako se sami nazivaju, da bi istakli njihovu prirodnu inteligenciju, bez ikakve potrebe da i drugima olaksaju :(

milicagm

Polozih ja danas ovaj ispit.Svi nas naplasise ovom profesorkom za dzaba.
Pitanja: Zahtevi za cistocu vazduha
         Mesanje tecnih i polucvrstih preparata-primena i problemi koji mogu nastati
         Sindeti
Opsti utisak mi je da je profesorka jako prijatna(slusala sam i dok je ispitivala devojku pre mene).Trazi sustinu,a ne detalje (bitno joj je da vidi da razumete ono o cemu pricate i povezujete),postavlja podpitanja i navodi na odgovor ako bas negde zapnete.Ne trazi da ispricate pricu od pocetka do kraja vec kroz razgovor (meni je to i vise odgovaralo).Ja sam se namucila sa trecim pitanjem ( nisam znala puno o sindetima a rekla je i da obicno studenti odustanu kad vide to pitanje) ali je izvukla bar osnovno iz mene.
Ispituje oko sat vremena ali zaista brzo prodje i ne oseti se a i ona dosta prica.

Druga devojka je imala pitanja: Validacija-pojam i znacaj
                                Savremene rotor masine( ili tako nekako)
                                KAS-Aluminijum hlorhidroksid i mlecna kiselina(ko ima 50 pitanja iz kozmetologije nece naci ovo medju njima pa nek potrazi pitanja na sajtu fakulteta u arhivi za ovaj predmet-ima 41 pitanje).
Generalno cini mi se da je profesorka jedna od retkih koja se trudi da nam olaksa (ma koliko to nekima mozda cudno zvucalo) i pripre mi nas za dalji rad u praksi.Iz najbolje namere nas tera da savladamo tehnologiju jer to nam je struka.
Moja iskrena preporuka je da ,ako ste ucili,nikako ne odustajete samo zato sto ste kod ove profesorke.I meni je to padalo na pamet zbog prica ali usudih se i uspela sam :)
Eto,toliko od mene.Nadam se da ce ovo nekome biti od koristi.SRECNO!!!

krajina

sta vam znaci to pitanje KAS?sta je to sto nema u pitanjima a zove se KAS?

Kremenko

Kozmeticki aktivne supstance ili skraceno KAS,isravite me ako gresim,odavno sam polagala.

krajina

a za sta sluzi taj aluminijum hidroksid

tixy

Mala pomoc  :wink:
http://www.cosmeticsinfo.org/ingredient_details.php?ingredient_id=1644