Doc Dr Jelena Parojicic

Started by Gocca, 29-10-2007, 15:46:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gocca

Da li neko zna nesto o prof. Parojcic?

BK

Prof Parojcic je divna, drzala nam je vezbe i sve reci hvale kao i za prof Ibric...dve divne mlade dame....

Ajvi

I meni je prof. Parojcic drzala vezbe, krajnje je opustena.. fazon: vazna joj je sustina! Mislim da je super biti kod nje za usmeni..  :cvet

nency

#3
A na sta da bacim akcenat ako sam kod Parojcic? Jel ima neko ko je bio kod nje da napise svoje iskustvo? Hvala!  :cvet

Gocca

Nency, moj utisak je da prof. Parojcic ne smara sa detaljima i trazi neko uopsteno znanje. Skroz opustena profesorka. Iskoristi sansu! :happy:

sacisel

Ljudi,zna li neko kad ispituje prof.Parojcic? Ja sam mislila da je u pitanju sreda ali mi sad drugarica kaze da je u to termin za teh. Nije valjda da pita pre toga? :shock

zerocool

ja sam polozila kod doc Parojcic i mislim da je zena najveci lik na tom institutu
obratite paznju na to sta je ona predavala i time se vodite kad budete gledali kombinacije
ispit nije naivan jer je obiman,ali posle duzeg vremena bar imamo knigu a ne 1000papira i skripti
srecno

MalaIv

DA LI STVARNO NEKO ZNA STA JE DRZALA PROF PAROJCIC IZ KOZMETOLOGIJE???????????????

leluska


TheCK

da li profesorka vise forsira kozmetologiju ili industrijsku?koliko trba ici u sirinu sa odgovorima?hvala unapred

gaga2

Prof.podjednako insistira na sva tri pitanja.Voli da se povezuje gradivo.Ali u svakom slucaju imam zaista divno iskustvo sa njom iako sam bila jako nervozna na ispitu.Puno srece! :wave:

makica

Moja pitanja kod prof. J.Parojcic sad u januaru :
1.razvoj formulacija
2.validacija opreme
3.uv filteri i ostale KAS u kozmetickim preparatima za zastitu od sunca
Profesorka je zaista divna,pusta da se napise koncept za razliku od ostalih,fina je,hoce da pomogne...stvarno jedan od najprijatnijih ispita   :cvet

malena

Moja pitanja:
1.Scale up
2.Fluidizirajuci sistemi
3.Emulgatori u/v i v/u kod losiona i kremova

Zena je fenomenalna prijatna postavlja neka logicna pitanja... Ja sam odusevljena, jedna od prijatnijih i boljih profesora kod nas na faxu..

ivankaj

Gde se nalazi odgovor na pitanje scale up?

dekky

Knjiga, str. 20 (i sam naslov kaze).  :K2: