Doc. Dr Svetlana Ibric

Started by sofija, 31-03-2007, 09:21:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sofija

Da li neko zna kakva je prof. Snezana IbriC? Jel to nova profesorka ili je pitala i u prethodnim rokovima?

stef

 Nova je. Bila je super na vezbama, videcemo kakva ce biti kao profesor.

BK

Snezana Ibric je mojoj grupi drzala prethodnog meseca vezbe iz kozmetologije i stvarno je divna osoba, a pretpostavljam da je takva i na ispitu, mnogo je fina...

sofija

Hvala vam!!!  Sada mi je lakse!!! :happy:

irena

Mislim da se zena zove Svetlana Ibric. Sorry za off topic.

Bred


cvjetic

ja znam da se zove Svetlana! :K

stef

 Da li neko zna kakva je profesorka Ibric?

Nina

#8
Quote from: Tamarella on 06-06-2007, 07:26:55
Quote from: stef on 11-05-2007, 19:56:57
Da li neko zna kakva je profesorka Ibric?
ovo i mene veoma zanima. dakle...? anyone?

Moja drugarica je odgovarala kod nje kozmetologiju i kaze da je sasvim OK. Ne brinite :) .

Enea

Quote from: Nina on 06-06-2007, 13:35:36
Quote from: Tamarella on 06-06-2007, 07:26:55
Quote from: stef on 11-05-2007, 19:56:57
Da li neko zna kakva je profesorka Ibric?
ovo i mene veoma zanima. dakle...? anyone?

Moja drugarica je odgovarala kod nje kozmetologiju i kaze da je sasvim OK. Ne brinite :) .

meni je drzala vezbe iz kozme, mislim da je jako fina i prijatna.. ne brinite
( dogodilo mi se da se ischudjavala nekim mojim izjavama na vezbama, ali Snezane Savicj shkola je to.. tako da verovatno ne cepidlachi.. )

salexandar16

#10
Ja sam polagao kod prof. Ibric. Jako prijatna profesorka!
Moja pitanja su bila:
1. In procesna kontrola
2. Izbor uredjaja za usitnjavanje
3. Uptreba Carbomera u kozmetièkim preparatima

BK

Takodje, i ja mislim sve najlepse o prof Ibric(doduse i drzala mi je vezbe tako da sve  :pljes:), pa i ja polozih dan pre, a pitanjca bolja ne bih ni sama smislila:
1.Ispitivanja emulzija i kremova
2.Zahtevi za izradu radiofarmaceutskih preparata
3.Karakteristike i razlike rotor i excenter masine

BK

Ne mogu da pricam za druge prof, ali prof Ibric mi nije trazila skice...i ne verujem da traze i druge, nikad nisam cula da je neko crtao.
Ja sam ucila iz knjige, nisam mnogo detaljisala, ne treba od reci do reci, trebaju osnovni principi...
Npr na pitanje br3 (gore navedeno) rekla sam osnovne delove masina, koji su pokretni a koji ne, pricala kako izgleda tableta npr obicno cilindricna,moze da ima utisnuto nesto na njoj, da je zbog obostranog pritiska cilindara kod rotor masine tablete kompaktnije i boljeg kvaliteta, onda sam rekla da imaju novi uredjaji koji mere masu tableta(koja je direktno proporcionalna pritisku koji je upotrebljen za izradu) pa salju impulse kompijuteru, pa postoji odredjeni opseg tih impulsa koji mogu da zadovolje potrebni kvalitet tablete, ali impulsi van tog opsega mogu aktivirati alarm koji omogucava pravovremeno gasenje masine i nema gubitka materijala ...tako sam ispricala, naravno malkice lepse ipak je ispit a ne forum.
Predavalja nisam uzimala u obzir, jer sam i ja videla da su to uglavnom crtezi.

ivanamilic

Ljudi, dajte jos neke kombinacije za prof. Ibric, please!!!

ivanamilic

Evo jos jedne kombinacije;
1) validacija ciscenja
2) zahtevi regulatornih organa vezanih za ispitivanja stabilnosti lekova
3) sindeti