Raspored ispita u narednom periodu

Started by Bred, 16-10-2009, 19:38:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Raspored (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,6145.msg236797.html#msg236797)

mali

Kada ce izaci spisak kod koga smo profesora na kozmetologiji? i kad je potvrdjivanje?

anacid

Spiskove su stavili na fakultetu, danas je bilo potvrdjivanje.

Bred

Martovski ispitni rok

Zaostali kolokvijumi                              11.03.2010. god. u 9 h

Konsultacije                                   11.03.2010. god. u 11:00 h
                                           
Praktièni ispit iz Farmaceutske tehnologije sa biofarmacijom                                   12.03.2010. god.

Termini kod Prof.dr Z.Ðuriæ

Farmaceutska tehnologija sa biofarmacijom   16.03.2010. god. u 9 h

Osnovi industrijske farmacije i kozmetologije   15.03.2010. god. u 9 h

Termini kod Prof.dr G.Vuleta

Farmaceutska tehnologija sa biofarmacijom   16.03.2010. god. u 9 h

Osnovi industrijske farmacije i kozmetologije   03.03.2010. god. u 9 h


Termini kod Prof.dr J.Miliæ

Farmaceutska tehnologija sa biofarmacijom   10.03.2010. god. u 9 h

Osnovi industrijske farmacije i kozmetologije   09.03.2010. god. u 9 h

Termini kod Prof.dr M.Primorac

Farmaceutska tehnologija sa biofarmacijom   16.03.2010. god. u 9 h

Osnovi industrijske farmacije i kozmetologije   17.03.2010. god. u 9 h





Termini kod Prof.dr S.Ibriæ

Farmaceutska tehnologija sa biofarmacijom   19.03.2010. god. u 9 h

Osnovi industrijske farmacije i kozmetologije   18.03.2010. god. u 9 h

Termini kod Doc.dr J.Parojèiæ

Farmaceutska tehnologija sa biofarmacijom   18.03.2010. god. u 9 h

Osnovi industrijske farmacije i kozmetologije   11.03.2010. god. u 9 h


Studenti koji pola¾u bilo koji od ispita du¾ni su da potvrde izlazak na ispit ne samo u Studentskoj slu¾bi nego i u Institutu za farmaceutsku tehnologiju i kozmetologiju.
Potvrda polaganja se mo¾e obaviti svakodnevno putem maila, a najkasnije do nedelje, 28.02.2010.god. u 13 h. Osim imena i prezimena, u mailu napisati broj indeksa, naziv predmeta, status studenta (apsolvent, redovan), kao i da li je u pitanju usmeni ili praktièni ispit i poslati na adresu [email protected]
Potvrda izlaska na ispit se mo¾e obaviti i lièno iskljuèivo u ponedeljak 01.03.2010.god. od 09 do 11 h u prostoriji 008 (objekat B, prizemlje).

VA®NA NAPOMENA:
Ispit moraju da potvrde i:
- studenti koji imaju zaostale kolokvijume, a ¾ele da pola¾u praktièni ispit;
- studenti koju u martu polo¾e praktièni ispit, a ¾ele u istom roku da pola¾u i usmeni ispit nakon objavljivanja rezultata praktiènog ispita .

Raspored polaganja praktiènog ispita biæe istaknut       
08.03.2010. god.  u  12:00 h
Raspored polaganja usmenih ispita biæe istaknut          
02.03. 2010.  god.  u 12:00  h                                         

februar, 2010. god.
Iz Instituta za farmaceutsku tehnologiju i kozmetologiju                                                 


http://supa.pharmacy.bg.ac.rs/courses/70/posts/2349

suncica

Da li iko zna da li je istaknut raspored za usmeni?
Ja sam bolesna pa bi mi znacilo, ako je neko gledao za sebe, ako neko zna, da li je prof. Milic menjala datum usmenog? Odnosno, kod datuma profesorka ispituje industrijsku!?
Hvala puno :~ :Bog

secko555

Prof. Milic ispituje kozmetologiju 9.marta u 9h !

suncica

Hvala puuuno.
Mada sam videla da su izbacili i na netu, a kad sam ih zvala nisam stekla utisak da ce to uraditi...ko ce ga znati, mozda su bili u nekoj guzvi pa nije ni slusala sta je pitam...

secko555

Prof. Milic je promenila termin ispita iz kozmetike na 11.mart u 9h! Izmenjeno je i na sajtu fakulteta!!!

milenica

 
  hajde please neka neko okaci link gde se mogu naci predavanja, skinulaa bih sa neta, znam da je bilo moguce, to sam vec uradila ali imam novi komp i sve se obrisalo a ne mogu da nadjem link !!!

  hvala

Kremenko

Hoce li se uskoro znati termini?!Sve razumem,ali nemoguce je organizovati se,a da ne znamo termine ispita!Junski rok je veliki,mislim da svako ima neke svoje kombinacije...

Cherry

Kremenko, jedino sto sam nacula, jeste da ce verovatno biti dva termina u junu za usmeni ispit (kao i svake godine iz vecine usmenih ispita). Polagala sam pre neki dan kod prof. Vulete tehnologiju, pa sam je odmah ispitala za termine u junu. Junski rok traje 31.maja-2.jula. Rekla je da ocekujemo 2 termina za usmeni, a termini ce zavisiti od profesora, kao i uvek. To je sve sto se zna za sada. Cim bude nekih informacija, bice i ovde okaceno  :wave:

Kremenko

To sam i ja cula licno od profesorke,ali kako vidim ona kozmetologiju pita 08.06.(apsolvente),a prof.Primorac 10.06.  :djavo Da li se nesto moze uraditi po tom pitanju?!

Cherry

To stvarno nema smisla! 8.jun!!!  :dole:
Nista, pomoliti se da ne budemo kod Primorac i Vuleta! Sta drugo... :shock2:
Nazalost, na ovom faxu (institutu) sve tako funkcionise! Od profesora do profesora...

makica

Zna li neko kada ce biti kozmetologija u januaru? Stvarno nema smisla,kad misle da izbace rasporede???  :namcor

malena

Jos uvek nema raspored stvarno su bezobrazni... :namcor :namcor :namcor :namcor :namcor :namcor :namcor :namcor :namcor