Statistika u farmaciji

Started by CicaBg, 16-05-2006, 10:57:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Marina

Ko jos nije polozio statistiku, par saveta: procitajte predavanja i dobro pogledajte sve sto tamo pise. U oktobru smo imali zadatak, koji mislim niko nije uradio, koji nema u skripti, vec je formula data na predavanju. Ta formula nije bila data na papiru sa formulama koji ide uz test, tako da treba da se trazi od asistenata. Znaci, ako skontate da fali neka formula, trazite, ne mora da bude sve tamo napisano. Obratite paznju i na zadatke na koje mozda niste nailazili u testovima, a postoje u skripti.

Dukica

fenomenalno!!  mora da su ponosni!!!

brko

Da ne zna neko kakav je komjuterski deo ispita iz statistike i odakle se uci?
Ove godine sam odslusao statistiku i imam neke beleske sa vezbi (sa komp dela). Je li to dovoljno?

Dukica

Za slucaj da se ne zna-ispit je u decembarskom roku pomeren sa osmog na 15.12. u 14.15h,jer je i kinetika taj dan.
Good luck! :cvet

perajova

Dukice, da li zna¹ da se od decembarskog roka test pola¾e sat i po vremena jer su pitanja suvi¹e laka i imali smo previ¹e vremena za rad do sada?

Dukica

hahahahahahahahahaha..... :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K
ne znam,al super zvuci! 
Sjajno!
Sledece je da moramo da radimo u mraku,eventualno sa secom,jer isuvise vidimo!! :shock :shock :shock :shock :shock

ccmmll

Zna li neko kada je ispit u januaru????

antena

Ispit je 11. 1. u 11h. valjda jos uwek wazi da se nose samo papir i olovka :confused:

Dukica

Nosite i tablice i digitron!  :cvet

antena

Tnxs Dukice. imam jedno pitanjce.. posle koliko je otprilike komp. deo ispita i da li je dozvoljeno koriscenje onog uputstwa sa wezbi? :confused:

Dukica

Meni je bio , sad u decembru,2 dana posle rezultata,a inace rezultati ce biti za 2-3 dana,jer vas nema mnogo.
Nista se ne nosi na kompjuterski deo,osim tablica i digitrona,ako budes morala nesto peske da racunas,tipa onaj Tukijev test ( :ohwell:). Ali obavezno,proveri sa asistentkinjom da li si dobro prepoznala zadatak. Hoce da kazu,a to ti je najbitniji deo posla. Meni je rekla da nije to sto sam pocela da radim.Pa sam pocela na drugi nacin i rekla je da je to ok. Tako da pitaj ih sve. :cvet

andjelka

Ne bih se ja bas mnogo uzdala da ce asistentkinja da ti kaze bilo sta a kamoli o kom testu se radi na tom racunarskom delu...ja sam polozila sada u januaru,vec na prvo pitanje jednog od studenata da li uopste moze mala  :help2: dobili smo odgovor da to nikako nije moguce osim ukoliko se ne radi o stampacu koji nece da stampa...mada,verovatno zavisi i o kojoj se asistentkinji radi...

zooca

Zna li neko kad je potvrdjivanje statistike za febuarski rok?

majce

koliko ja znam statistika se potvrdjuje samo u junsko-julskom roku,tako da mislim da sada nema potvrde!za svaki slucaj proveri! :hm

zooca