Zasto placamo izdavanje potvrda o proseku ocena 1800 dinara??

Started by marer_86, 19-10-2007, 17:01:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

peho_atropin

Quote from: rotkvica on 25-01-2008, 19:53:48
za potvrdu o polozenim ispitima moras da napises molbu i da uplatis 1000 din.

ono sto meni nije jasno:
ZASTO PREDSTAVNICI NE REAGUJU NA OVU PLJACKU?
Ja sam postavio pitanje na parlamentu oko placanja stete na vezbama(za potvrdu o ispitima mi se nisu zalili) ali se sad donose neke silne odredbe i pravilnici, pa posto je to prioritet a cackanje u "harac" im je bolna tacka,odluceno je da to pokusamo posle ispitnog roka.Videcemo i za ovu potvrdu ali realno je tesko jer-u sve im diraj ali u kasicu... :nene:

mikele

Quote from: milena84 on 20-01-2008, 22:43:29
Da li neko zna koliko ko¹ta potvrda o polozenim ispitima? I jel to isto ¹to i potvrda o proseku ocena?  :stid:
Ја мислим да ти је то једна иста потврда јер ти добијеш списак са положеним испитима,оценама које си добила и датуме када си их полагала,а на крају имаш и просећну оцену по годинама и укупну просечну оцену.
Ја,најискреније,не знам да ли се на другим факултетма то плаћа,али распитаћемо се,па ако се не плаћа на другим факултетим,тражићемо да и ми не плаћамо или да плаћамо мање.
Е сада да ли ћемо у томе успети,то зависи од многих фактора.

pereca

I na drugim fakultetima se placa i takodje nije jeftino.
Mislim da smo mi sa cenom od 1000 dinara medju jeftinijima.

Ipak, ne opravdavam toliku cenu jer administrativni troskovi ne mogu da iznose toliko u ovom slucaju.

__Zmajche

Sad citam ovo i ne verujem :(
Pljacka :(
Ali navikli smo, sta da se radi........ :wall: :wall:
Jos sad trazim po netu kako se racuna prosecna ocena za nas bolonjce jer je izgleda drugacije....gleda se prema ESPB nesto, izgleda......

pavlest

sve sto urade oni jeste da samo odstampaju,
sad da li taj papir vredi 1000 din ja stvarno ne znam  .blah.

__Zmajche

Mislim da je onda dobro resenje da jednom godisnje izvadis prosek, zatim ga iskopiras i odneses da se overi (mislim u opstini ili sudu), sto se placa oko 150 din....a validan je dokument......
Tako da kome je potrebno vise uverenja o proseku....eto resenja :)

crazy ball

I jos kada to overavas u oipstini ako ti treba za stipendiju ili tako nesto ne placas nista   :smekerica: