Potvda izlaska na ispit predajom indexa

Started by Bred, 20-11-2007, 16:44:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

... 2 dana unapred. otkad to postoji?? danas su vratili jednu koleginicu jer zaboga, nije predala index kad je trebalo  :wall: :wall: :wall:

SUNCE

pa,to je oduvek postojalo na tom institutu.. :wall: :ball2:

MiKy


Bred


BK

To oduvek postoji, ta koleginica nije prva koju nisu pustili da plaze ispit...znam da je drugarica isla 1 dan ranije i uz SILNO MOLJAKANJE SVIH NA INSTITUTU je uspela da ostavi index.

Veca

Ispit treba da se prijavi 2 dana ranije do 12h!

Jeca

Jel ovo vazi i za prakticni i za usmeni?

Mora index za prakticni?! I da li neko zna do kad je potvrda...vreme?

Favis

a kad potvrdjujemo samo usmeni? jel se index predaje 2 dana pred usmeni?

Bred

index DVA DANA pre usmenog O-B-A-V-E-Z-N-O, ne igrajte se s tim :?:

Djordje_L

Cao, svima. Imam polozen prakticni preko kolokvijuma, pa me zanima kakva je procedura za potvrdjivanje usmenog, tj. da li se to 'najkasnije 2 dana pre usmenog' odnosi na termin 3.9. (datum od koga pocinje usmeni) ili na konkretan datum ispitivanje profesorke kod koje sam? I kakva je procedura prvog radnog dana u mesecu, kada se ljudi opredeljuju za polaganje prakticnog/usmenog, da li to sluzi samo da se navede na koji deo ispita izlazim, a opet za par dana moram bash da potvrdim usmeni predajom indeksa? I od koliko sati je to moguce 1.9.? :thanx2:  

Bred

Quote from: Djordje_L on 19-08-2009, 15:28:51
I kakva je procedura prvog radnog dana u mesecu, kada se ljudi opredeljuju za polaganje prakticnog/usmenog, da li to sluzi samo da se navede na koji deo ispita izlazim, a opet za par dana moram bash da potvrdim usmeni predajom indeksa? I od koliko sati je to moguce 1.9.? :thanx2: 

Upravo tako.

Od 9h ...

malavestica


Jeca

Mislim da mozes i tada da predas index ako ti ne treba...

malavestica: rekla bih da je 1.9. od 9h  :>:

Djordje_L


ciciban

A kada se nadate usmenom? Nece valjda da ga stave tako na pocetak roka, ipak apsolventski septembarski rok traje do 20. septembra, a i onima koji polazu posle odslusane pete godine ne moraju da zure sa tim septembarskim jer nemaju upis godine vise.. Sta vi mislite?
P.S. Jel to sigurno da je 1.9. potvrdjivanje i do kada traje tog dana?
Hvala unapred na odgovorima ( ako ih bude) :wink: