Bromatologija

Started by Bred, 16-05-2006, 09:01:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Ne, ne, nisu ispale ok a prvenstveno Aleksandra. To zavlacenje sa tim da ti daju 5 odgovora od kojih mogu da budu svi tavni , ne mora ni jedno da bude tavno, a 2-3 mogu da budu PARCIJALNO tacna ali opet nisu tacna...Jeza
Bas mi je bilo nelogicno da nije data Mr za KMnO4... i onda su rekli da se taj zadatak radi preko OBRAZACA iz praktikuma?! Treba napamet da ucim obrasce?!

Nina

Ma uzasno je bilo, bas su konfuzni... :shock.

spadalo

Ma znam da je bedak ljudi, ali cool-irajmo, to je tek prakticni, a sta ce biti na usmenom???

Enea

nece valjda usmeni biti u vidu testa?

Bred


stancca


cvjetic

nije trebalo da se radi preko obrasca nego princip iz praktikuma!a Mr ne treba jer se racuna na osnovu onoga 0,303 nesto mg/ml KMnO4 sto su dali na kraju.rezultat je 13mg/ml!ona je to nama na vjezbama objasnjavala!a rekli su STRIKTNO! da ne smiju obrasci,tako da mora biti da je samo nacin racunanja kao u prakt!

jeckobo5

drugari......... kakav je Ivan? sta trazi? koliko se uci????
pozzz svim kolezamaaa

cvjetic

kazu da je on extra,da mozes samo sa stolice da padnes!on je strucnjak za aditive,tako da vjerovatno to moras dobro da znas!

Nina

Quote from: jeckobo5 on 12-06-2006, 11:17:58
drugari......... kakav je Ivan? sta trazi? koliko se uci????
pozzz svim kolezamaaa

To i ja pitam, ali niko da mi odgovori... Cula sam da ne slusa te kad odgovaras a ocenu da bez obzira kako si ucio itd...

Hvala cvjeticu! :)

Bred

cvjetic, kako mislis da preracunam mg u molove ako nemam Mr?!?!?!?!?!?!?

Lena

Malo da skrenem sa teme...(ali bez offtopica)

Da li je iza¹ao spisak za usmeni u ovom drugom junskom roku, 29.?


Bred

Danas tj jutros kada sam ja gledao-nije. Mnogi ljudi su se raspitivali kad ce ali niko nije znao da im odgovori... 

Lena

Mene je drugarica prijavila i reko¹e joj da æe spisak izaæi 29. - sad sam zbunjena jer bi tad veæ trebalo da poène ispit. Mislim, ne bih da doðem 29. u BG i otkrijem da pola¾em sledeæeg dana. :roll:

spadalo

Raspored za usmeni u prvom terminu je izasao, a za drugi ce izaci do kraja nedelje (kazu ljudi tj. studenti koji su se raspitivali na institutu)!! Inace spiskove prave prema prezimenu ( bedak za kolege koji se prezivaju na A,B i ostala pocetna slova :ohwell:), a biohemicari ce odgovarati  posle farmaceuta.Ne znam samo da li izbacuju spiskove po abecednom ili azbucnom redu ( vidite spiskove za prvi termin)!  Ona starija tehnicarka rece jednoj koleginici koja je kod Ivana da nema shanse da bude pre 3.,4, jula ( ali devojka ima neko "zgodno" prezime,dakle nije na A isl.), tako da blago onima koji su kod Ivana imaju fore da uce!! I ja imam informaciju da je on najbolji, pa onda Mileticka, a da Shobajicka najvise pita! On navodno bas gleda ocenu sa prakticnog, ali koliko je to istina, zaista ne znam!! :roll:

Pozz svima koji uce brome!![/move]