dodela diploma

Started by nena, 11-03-2008, 16:59:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nena

Pozdrav svima,
ja imam jedno pitanje za sve. Kada ce biti dodela diploma za nas koji smo diplomirali u junu 2007?
Ja radim, a u mojoj radnoj knjizici se ne vodim sa VII stepenom, posto nisam imala da dam diplomu na uvid. A to vec traje i traje.....
Da li neko ima bilo kakvu informaciju.
Hvala unapred :wave:

tarantulica

Zar nisi dobila potvrdu sa fakulteta?  :hmm
Mislila sam da je dodela diploma samo formalnost....

Enea

Quote from: tarantulica on 11-03-2008, 17:52:25
Zar nisi dobila potvrdu sa fakulteta?  :hmm
Mislila sam da je dodela diploma samo formalnost....

stvarno zar nisi?!
mislim da se cheka oko 6 meseci na tu formalnost

anchica

Potvrda se dobija 7 dana posle diplomiranja. Fakultet zove bivse studente na dodelu diploma, na broj koji su ostavili kad su uzimali potvrdu.

AquArius

Kad zavrsis fax, dobijes Uverenje koje cuvas kao trece oko u glavi,
a dodela je na svakih pola godine .. mart, pa septembar, .. pa ..
sad kontam, mart je, pa si se setila verovatno.

da stvarno, kad ce nam dodeliti diplomu u plisu?

nena

Naravno da sam uzela uverenje, ali u radnu knjizicu nisu hteli da mi upisu VII stepen, sve dok ne donesem diplomu na uvid. Zbog toga me je interesuje kada ce dodela diploma. I ja znam da su dodele dva puta godisnje. A septembar je prosao, a evo i mart prolazi......

mikele

Quote from: nena on 14-03-2008, 19:12:16
Naravno da sam uzela uverenje, ali u radnu knjizicu nisu hteli da mi upisu VII stepen, sve dok ne donesem diplomu na uvid. Zbog toga me je interesuje kada ce dodela diploma. I ja znam da su dodele dva puta godisnje. A septembar je prosao, a evo i mart prolazi......
Морају да ти упишу VII степен,без обзира што немаш диплому(буквално).Имаш уверење да си дипломирала и то је довољно.Види обавезо са послодавцом,то је једна велика неправда према теби.Јер,као што су неки већ рекли,додела дипломе је чиста формалност и да је ''окачиш о зид''.
Сада сам се баш изнервирао,каквих све људи има :F

alfie

Kako nemate pojma!
Pa, èekaju ja da diplomiram! :smekerica:
Pa æemo svi zajedno!
Vodolijo, nemoj da brine¹...

Sandra

Ljudi kada ce biti dodela diploma? Ili je vec prosla?