Raspored ispita u narednom periodu

Started by frckica-j, 21-03-2009, 00:26:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

frckica-j

Juèe za Tasiæku nije ni¹ta bilo, a rasporede predavanja su okaèili za domaæe profesore!

frckica-j

#46
FARMACEUTSKA  TEHNOLOGIJA  SA  BIOFARMACIJOM

Slala sam mejl asistentu i on mi je rekao da su:

Prijave i konsultacije za praktièni: 29.10. u 10.00h
Praktièni: 30.10. u 14:30h
Za usmeni nije napisao ni¹ta a ja nisam ni pitala posebno, raèunajuæi da bi mi napisao da se zna. Znaèi da æe vjerovatno i usmeni biti uskoro jer praktiène pregledaju i ocjenjuju profesorice.

Ipak je napomenuo da pratimo oglase da ne bi do¹lo do kakvih promjena!

rebbecka

ne mogu da vjerujem koliko su neorganizovani na ovom nasem faksu...kako se ono zove nas zajednicki prodekan?
asist. sasa i sonja su super,uvijek odgovore,ako ni oni sami ne znaju bar ti napisu da ce saznati i potrude se oko toga.

bila i ja danas dole u kasarni,nista novo,nist' pametno...al' valjda ce se nesto promijeniti  :roll:

Jovana Bg-Bl

Usmeni iz bromatologije 9.11. u 17h u kampusu.

frckica-j

Znaèi, pomjerili su vam to malo unaprijed. Po¹to sam naèula da bi trebalo da bude oko 15.11.
U svakom sluèaju, sreæno!

Jovana Bg-Bl


Jovana Bg-Bl

Jel izaslo nesto za farmu ,ljuuuuuuudi ?

Jovana Bg-Bl

Jel moze neko,bilo ko da skokne do faxa,pa da mi posalje pwt jelima rok za farmu?!!!
Plseeeeeeee...u BG sam ljudiiii ! :wall:

frckica-j

IV godina

FARMAKOLOGIJA: prijave predati u stdentsku slu¾bu do 8.6. a indekse donijeti u zavod 9.6. u periodu 10.00-11.00h

V godina

OSNOVI IND.FARMACIJE I KOZMETOLOGIJE; ORGANIZACIJA ZDRAVSTVENE DJELATNOSTI

Oba ispita æe se odr¾ati u pon. 05.07. 2010. u prostorijama odjseka za farmaciju (taèno vrijeme ispita biæe naknadno objavljeno). Ispite je potrebno prijaviti asistentu Neboj¹i Mihajlici slanjem e-maila sa podacima studenta (ime i prezime, broj indeksa) najkasnije do 01.07. a na ispit donijeti ovjerenu prijavu i indeks.

Ako ima studenata zainteresovanih da izlaze na oba ispita, organizovaæe se dodatni termin u dogovoru sa predmetnim nastavnikom.

(Kome treba e-mail adresa, neka mi se javi na pp pa æu je poslati.)

FARMAKOKINETIKA:

Ispit æe se odr¾ati 10.06.2010. u 12.30h u Kampusu, prostorijama za farmaciju. Ispite je potrebno prijaviti asistenticei Valentini Topiæ slanjem e-maila sa podacima studenta (ime i prezime, broj indeksa) najkasnije do 08.06.2010. NA ispit donijeti prijavu i indeks.
(Kome treba e-mail adresa, neka mi se javi na pp pa æu je poslati.)





Jovana Bg-Bl

Jel moze neko da napise raspored za nas farmaceute,za patofizu?
Ono sto ja znam,jeste,da su prijave do 9.7.,a ispit ce se odrzati izmedju 14. i 21.7.
I da,gde ce se polagati?Jel uopste u funkciji katedra za patofizu(zbog renoviranja)?

frckica-j

Koliko ja znam odmor je do 20. avgusta i rekli su mi da æe baraka biti zakljuèana do tada, znaèi faktièki do ponedeljka, 23. avgusta.

tamara87


Ako neko sazna kada su rokovi iz patofiziologije i bromatologije u septembru, molim vas da postavi ovdje :)
Hvala :)

bozana

Prijava iz patofiziologije ce biti najvjerovatnije u zadnjoj sedmici avgusta, pa poslije toga, negdje pocetkom septembra, mozda oko 5-og ce poceti ispitivati. Ovo govorim okvirno kako je profesorica Nela rekla u julu. A za bromatologiju ne znam i mene interesuje.

frckica-j

Organizacija zdravstvene djelatnosti je 6.9. u 13:00h.

Ind. farmacija sa kozmetologijom je 7.9. u 16:30h.

Oba ispita prijaviti ass. Neboj¹i do 3.9. Ako nekom treba e-mail, neka mi javi na pp pa æu poslati.

Jovana Bg-Bl

Konsultacije iz tehnologije su 6.9. u 12h
Prakticni 7. i 8.9. u zavisnosti od broja prijavljenih studenata.
srecno  :~