Dodatni oktobarski ispitni rok za studente I, II i III godine

Started by Bred, 01-09-2009, 18:33:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

NASTAVAK SA NASLOVNE ...

Svi studenti (bez obzira da li im je ostao jedan ili vi¹e ispita) mogu da pola¾u samo jedan ispit u ispitnom roku “Oktobar 2” (bez obzira da li su taj ispit veæ polagali tri puta). Taèan termin i mesto odr¾avanja ispita æe biti objavljeni na oglasnim tablama ispred predmetnih Instituta. Studenti su u obavezi da prijave ispit koji ¾ele da pola¾u u èetvrtak 1.10. u toku èitavog dana i u petak 2.10. do 12. èasova. Ispit se prijavljuje na uobièajen naèin, ubacivanjem prijave u sanduèe uz naznaku da je ispitni rok “Oktobar 2”. U “Oktobru 2” se mo¾e polagati samo zavr¹ni ispit (ne praktièni deo ispita). Prijava ispita za “Oktobar 2” za sve studente je 600,00 dinara.

http://www.pharmacy.bg.ac.rs/studije/integrisane-akademske/ispitni-rokovi/

aska

zasto ovo ne mogu da imaju i studenti 4.i 5. godine  :hm ???

Bred

Pa zar studenti IV godine nemaju bezuslovan upis V???

aska

pa imaju bezuslovan upis V, ali dodatni rok ne bi nikome skodio :cvet ... pri tom, to je medvedja usluga, sta vredi bezuslovan upis godine ako nema vise rkova da se ti preneseni ispiti polazu :help2:

Bred

Eh sad, ne budite nezahvalni i prokleti ...  :wink:

Bolonjcima sad gori pod nogama, oni vijaju USLOV :?:

:wink:

jecaperec

aska,ti makar znas da upisujes 5.godinu a ja jos ne znam da li cu biti 2. ili 3. godina
jos mi je najsmesnje sto od 5. pocinju predavanja,a tad je i oktobar 2,i dok ne budu rezultati kako da znam na koja predavanja idem te nedelje,dok ne budu rezultati-organizacija NULA :F
i zasto ove godine pocinje ranije predavanja? :face:

aska

jecopereco, nemoj da me shvatis pogresno, ne bunim se ja sto vi imate oktobar 2, hvala Bogu te se nesto na ovom fakultetu promenilo jer toga do sad nije bilo :Bog :pljes: :pljes: :pljes:!
ja bih stvarno volela da svi koji jure uslov u tom oktobru 2 uspeju da ga daju jer nista jadnije nego pasti godinu za pola ispita :dole: pricam iz licnog iskustva - pala sam fiziologiju za 2 poena i nisam ni izasla na mikrobe jer sam mislila da nema svrhe a onda su smanjili uslov za 1 ispit... pri tom, drugi put sam obnovila godinu i pala na samofinansiranje... verujm mi, RAZUMEM TE!

ni rec ne bih rekla da je ovo organizovano samo za studente koji jure uslov ja ni rec ne bih rekla, sam samo razumela, ispravite me i Bred i ti ako gresim, da u oktobru 2 pravo na polaganje jednog ispita imaju SVI studenti 1.,2., i 3. godine, BEZ OBZIRA da li su dali uslov ili ne!
samo se o tome ovde radi, ni o cemu drugom!

Bred


jecaperec

Svi studenti (kojima je ostao jedan ispit do uslova) mogu da pola¾u samo jedan ispit u naknadnom oktobarskom roku (bez obzira da li su taj ispit veæ polagali tri puta)...

juce su promenili na sajtu fax...
mogli su bar da oznace da je dotican tekst izmenjen :namcor
nemam reci na ovo :dole:
cekali su da vide prolaznost septembarskog roka i ocigledno im se nije svidela-mada gledala sam za 2godinu i nigde nisam videla prolaznost vecu od20%(sem instrumentalnih metoda)


http://www.pharmacy.bg.ac.rs/studije/integrisane-akademske/ispitni-rokovi/

Bred


Lesko987

Pa zasto se ne izborite da imate svake godine bez ogranicenja? :puca2: Kod nas uvek ima oktobar 2 i moze bilo ko da polaze i koliko ispita samo se placa 1000 din. ako si pao ispit 3 puta.

Bred

Zbog toga mi i kazemo da je svuda studirati lakse sem u Bgu ...  :wink: :K2:

Lesko987

Pa ne bih se sa tim u potpunosti slozio. Ne znam da li si video test iz organske u Nisu?!

Bred

A ti u Bgu?

Point is - svuda sem u Bgu moze sve na sto nacina i iz hiljadu puta ...

Zbog toga se i kaze da je Bg ipak  najtezi od svih farmaceutski fakulteta i slicnih im oblika sirom Srbije  ...  :wink:

Lesko987

Zato i kazem jer sam video. Ovde mozes da polazes hiljadu puta ali kad mnogi i nakon tri godine ne mogu da daju ni organsku I a kamoli II, onda odustanu od fakulteta. Na fakultetima gde je medicina i farmacija zajedno imamo  problem da se profesori medicinskih predmeta (fiziologija, histologija, anatomija, imnologija, mikro, patofizo) malo zanesu pa nam na testu daju pitanja za medicinare a oni naravno te predmete uce mnogo vise.