Farmaceutska hemija ubuduæe pismeno

Started by an85, 16-09-2009, 22:11:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

an85

Od novembarskog ispitnog roka (apsolventskog) ispit iz Farmaceutske hemije æe biti u formi pismenog ispita i za stare studente. Pismeni ispit æe biti kao ¹to je Bolonjcima, samo ¹to æe biti iz jednog dela.

jecaperec

Auuu,ne zelim da znam kako ce vam biti...ipak vi po starom niste navikli na "testove" a jos farmaceutska pa jos iz 1dela :gnjec:

an85

videcemo...  :wacko:
ali posto se vecina ljudi pre ispita pripremala za frontalni napad :box :K2: ovo bi trebalo da dodje kao olak¹ica 

mina-L

Zvuci lepo, ali videcemo...opet je to CELA farmaceutska!!!

jecaperec

Da zvuci lepo,ali sad cu da "citiram" decka :K
Jedva sam cekao da se zavrsi srednja,da dodem na fax i da radim testove...Vec posle prvog testa sam shvatio da je svaki drugi vid odgovaranja-laksi  :gnjec: :hm
mada su nama na farmaceutskoj dali bas fina(konkretna,jasna) pitanja
vise lici na kontrolni nego na test
a ne kao sto je fiziologija ili imunologija sa imunohemijom  :namcor :F :batina :puca2:

an85

pa u svakom slucaju bolje je konkretno pitanje(a),a ne kao na usmenom,dobijes pitanje a pitaju sta hoce van njega  :wall:

malavestica

ja stvarno mislim da ce biti lakse da se polozi
ljudi koji polazu to vise od 3 puta nabiju neku tremu od usmenog i sve gore i gore znaju i tapkaju u mestu  :wacko:
pa sad, ostaje da se nadamo da ce biti korektni i sa pitanjima i sa pregledanjem  :wink:

malena

A jel se zna mozda kada ce biti taj pismeni u novembru? Da li je izasao raspored?  :wink: :K2:

cana

bice svakako manje stresno,pa samim tim i lakse. Neko od asistenata je rekao da ce dati primere testova za vezbanje,da znamo koji tip pitanja da ocekujemo :pljes:

Ljubica85

Da li iko zna da li ovo vazi i za studente iz BL, ili samo u BG? Pozdrav!

an85

iskreno mislim da je samo za Bg   :wink:


Bred

I postavite ovde ta pitanja ...  :wink:

milicagm

Mogu li negde da pronadjem testove Bolonjaca?Da vidim otprilike na sta ovaj nas pisemni moze da lici...

Bred

#14
Kolokvijum iz farmaceutske hemije 1 (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,10301.msg228506.html#msg228506)