Najvi¹u ocenu u 2009. godini dobio je predmet Botanika

Started by Bred, 03-02-2010, 22:18:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Na osnovu ankete iz 2009. godine u kojoj su svr¹eni studenti Farmaceutskog fakulteta ocenjivali nastavu i sadr¾aje iz svih predmeta najvi¹u ocenu dobio je predmet Botanika


Adonis_Vernalis

Èestitam svojim divnim kolegama! Zaslu¾ili su ovo priznanje.

iwanna 87

Zasto Botanika??  :>: Mada je Jancic car,kada je raspolozen,ali ima i boljih instituta.. :)

Adonis_Vernalis

Quote from: Bred on 03-02-2010, 22:18:52
Na osnovu ankete iz 2009. godine u kojoj su svr¹eni studenti Farmaceutskog fakulteta ocenjivali nastavu i sadr¾aje iz svih predmeta najvi¹u ocenu dobio je predmet Botanika

Zato Botanika.

A za¹to da ne? Veæ du¾i niz godina, botanièari svakodnevno osavremenjuju nastavni proces na svom institutu. Jo¹ krajem 90-tih godina napravili su jednu internu anketu kojom su od aktuelnih studenata dobijali povratnu informaciju o svemu ¹to je bilo va¾no. Tih godina, niko na Univerzitetu tako ne¹to nije radio, a oni jesu. Imaju odliène praktikume, ud¾benike, dodatnu literaturu, uèila. Asistenti su posveæeni, vredni, predusretljivi, a takvi su i profesori.

Botanika veæ du¾e vreme u anketama studenata biva meðu najbolje ocenjenim predmetima. Ove godine je pobedila. I to potpuno zaslu¾eno, za dlaku ispred farmakognozije, analitièke hemije i farmakologije.

iwanna 87

Sto ne smisle anketu najbolji i najori profesor?! :)): :)):

Adonis_Vernalis


Bred

Ne, mene vise zanima zasto ne objave koji Institut je dobio najmanju ocenu?! I da li se to uopste zna? Profesore?

Mada kladim se da je to Fiziologija & co i Toksini.

Botanika je stvarno zasluzila, ne znam samo ko Farmakologiji prosle godine dade tu titulu?! :face:

Oni su mozda nekad bili ok, danas (i juce) to NISU.  :K2:

iwanna 87

 :)): :)): Da znas!! Ja mislim da je to namesteno i da nema veze sa onim sta studenti misle!! Vec zavisi od angazovanja instituta u aktivnostima na faxu! :puca2:

Bred

Pa mi kad smo dobijali diplome, popunjavali smo te ankete.
Ne verujem da bi fax stimovao rezultate.

Kamicak

Ako ako, fini su uvek bili, pozdrav za Danila i kompaniju  :wink:

veverica

Svaka èast, zasluzeno! Uvek su korektni! sve pohvale...