Kalendar studiranja

Started by whatever, 22-10-2006, 23:10:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

whatever

Da li ovako nesto postoji za nas faks? Na ETF, arhitekturi isl. oni su stavljeni na sajtove... Dakle, je l' jos rano, bice kasnije, ili sta li?

Darker

Ok, o èemu taèno prièa¹? Raspored predavanja?

whatever

Ne, nesto kao ovo: http://www.etf.bg.ac.yu/Studiranje/kalendar.html?lang=sr. Pocetak i kraj semestra, okvirni termini ispita, neradni dani isl.

AquArius

I na PMFu imaju kalendar.
I sve se zna, da se planiras k'o covek.
Ne mi to nemamo.
Nikad nismo imali.
Sve je okvirno.

Bred

Da,da, naravno da imamo :roll: to je sf za nas :roll:

hulio_salinas

ali to je dobra ideja... ajde da se angazujemo...

sta mislite?

whatever

Ja mislim da mi je potpuno mutavo sto ne znamo kako nam izgleda kalendar, a nije to sada pa neka nauka, kada ga toliki fakulteti imaju. Ako nesto moze da se uradi po datom pitanju, bilo bi lepo  :>

P.S. Kako to da su izbaceni termini ispitnog roka za drugu godinu a za ostale ne?

Bred

To je usko povezano sa projektom e-prijave ispita mislim, tako da od toga, u bliskoj buducnosti, nema nista.

jovana

jel neko zna kada ce da izadju rokovi za jan-feb i april?

dona

savetujem nasim kolegama mladim snagama koji se bave studentskim organizovanjem da savet potraze od kolega sa saobracajnog faxa.
oni su primer dobrog stud. organizovanja kao i mnogi drugi fakulteti posle njih.
farmaceuti tesko i da ce se organizovati, jer svi uce i nemaju vremena.

Bred

Kako su to uradile kolege sa Saobracajnog?

dona

kao prvo mnogo je bolja komunikacija na relaciji student-profesori-studenti.
plan ispita im se zna za oko pola godine unapred,studenti su mnogo slozniji,kolegijalnost je velika (pr.etc kartica je njihova ideja)...
nacin da to saznamo je da im pokucamo na vrata ,nigde ne pise da smo mi sa farmacije osudjeni da kontaktiramo samo sa zubarima i lekarima.

Bred

pa eto dona posto vidim da ih ti poznajes, pozovi ih da dodju na forum i da na prenesu svoja iskustva. :wink:

dona

ja sam stariji student i znala sam prethodne generacije koje su se bavile organizovanjem. mada dosta ljudi i sad znam koji studiraju saobracajni.
naravno nije mi problem da ih pozovem i pitam za savet
iako planiram da zavrsim sledece godine mogu bar nesto da doprinesem da mladjima bude lakse

Bred

Hajde pokusaj molim te. :wink: