Cene usluga farmaceutskog fakulteta

Started by Bred, 09-05-2006, 18:03:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Masha

Trinity, nisam se ja naljutila na tebe. Kao sto sam rekla,meni su postavili to pitanje neki ljudi koji cak i nisu sa naseg faksa i htela sam samo da proverim da li sam bila u pravu. Hvala vam u svakom slucaju.
P.S. Bila sam u pravu  :wink:

trinity

Ne stvarno masho nisam mislila na tebe, skontala sam ja sve
Ali sam jako zabrinuta generalno za nas akademski svet kad cujem da neko ima takva pitanja...


pekmez

ej, je l to va¾i samo za diplomske studije ili za sve to plaæanje ispita posle 3. nepolo¾enog: 500 din??? mo¾e li neko da odgovori???

Masha

Za sce vazi-prijava ispita posle 3. nepolozenog je 500 din.

pekmez

e, hvala ti, jao da pi¹e dodiplomske, ja mislio postdiplomske, hvala Ma¹o.

vladimir

Quote from: trinity on 30-06-2006, 15:31:52
Vi ste apsolvent samo prvih godinu dana nakon odslusane pete godine, a posle ste post-apsolvent
Sto znaci da placate samo ispite 500 din, a ne 100

Pogresno sam formulisao ono sto sam hteo reci.Nakon godinu dana apsolventskog staza ispit je 500 dinara, a diplomski kosta 5000 ( u prvih godinu dana ne kosta nista ).Sorry!!! :embarrased:

mullala

Nase gimnazijske/srednjoskolske diplome su na fakultetu, zar ne? Da li postoji cena za zahtev za privremeno uzimanje diplome ili fotokopiranje ili bilo sta slicno?

Masha

Pa valjda su nam originali svedocanstava na faksu?

pereca

Quote from: mullala on 03-07-2006, 21:39:59
Nase gimnazijske/srednjoskolske diplome su na fakultetu, zar ne? Da li postoji cena za zahtev za privremeno uzimanje diplome ili fotokopiranje ili bilo sta slicno?

Dokumenta mogu da se uzmu - pozajme  :roll: na odredjeno vreme sa fakulteta, naravno uz novcanu nadoknadu  >:(
Ne znam tacno koja je cena.

jella

podizanje dokumenata na odredjeno vreme tj.pozajmljivanje , u septembru sam platila 400 din. : :P

Bred

Da li lepo pise na prvoj strani stavka "Izdavanje dokumenata na revers   500din?!" Pise. Zasto ne citate? Ubuduce cu sve takve i slicne poruke  koji proizlaze iz lenjsti korisnika da procita ceku temu brisati :!  Nekulturno je i nepristojno ne citati sta su drugi napisali pre vas  :F

mullala

Izvinjavam se...
Procitala sam tri puta tu poruku trazeci podatak koji mi treba, ali nisam ga nasla. Ocigledno sam trazila drugaciju formulaciju recenice, ili sam samo bila nepazljiva... Tako da, izvin'te me...
Ali imam jos nesto da dodam :)
Zar svedocanstvo njie nas dokument? Mi ga ostavljamo na fakultetu kao garanciju da smo upisani, ako tako mogu da je nazovem. Zar ne bi bilo logicnije da se za privremeno podizanje svedocanstva ostavlja index kod njih, jer ovo predstavlja naplacivanje koriscenja sopstvenih stvari? A i index i svedocanstvo ti obicno ne trebaju istovremeno :lol:

Bred

Tako ti je kod nas na faxu, gledaju da ti uzmu pare gde god mogu

pereca

Na svim fakultetima se to naplacuje. Ali ipak to nije opravdanje  :F

mullala

#29
Izdavanje potvrde o redovnom studiranju se ne naplacuje? Ili sam opet bila nepazljiva :)
Slobodno nek mi neko obrise poruku ako pise a ja sam corava :D