Termini ispita - junski ispitni rok

Started by Maslacak, 26-04-2007, 12:38:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Maslacak

Juce smo saznali ovo:

bice dva termina za prakticni ispit

  • 6. jun
  • 12. jun

kao i za usmeni ispit

  • 8. jun (za ovo nisam sigurna, neka neko ispravi ako zna)
  • 22. jun

:happy:

AquArius

mozda dupliram negde neki post
al' ajd'
:)

Potvrda prakticnog ispita u:

I  terminu     4. juna od 10-12h, a ispit je 6. juna
II terminu     8. juna od 10-12h, a ispit je 12.juna

ambrozija

Potvrda za usmeni za drugi rok je 18. od 10 do 12

tarantulica

A potvrda za prvi termin usmenog je 7.6. od 10 do 12  :cvet

Jeca

A zasto su zakazani usmeni 8. i 22? Jel oni za jedan dan uspeju sve da ispitaju ili im je to fazon da krenu od petka? :)

Ima li neko ko je danas polagao da malo cujemo utiske?

Artemisia

Ljudi,da li neko moze da mi kaze u koliko je sati u utorak prakticni iz broma? Hvala unapred :wave:

tarantulica


Artemisia


suncica

da li neko zna kada ce biti istaknuti spiskovi za II rok, malo sam daleko od fakulteta pa bi mi znacilo ako neko zna...

tarantulica

Kako sam èula, u ponedeljak...  :cvet

Maslacak

jeste, 18.06.
ja æu verovatno iæi na fax... kome treba da se pogleda, mo¾e da mi javi na pm :wink:

yeca

Svi oni koji imaju praktièni iz broma od ranije, potvrdjuju usmeni u ponedeljak 18.6. od 10-12h tako da pretpostavljam da pre 12 - 12,30h spiskovi neæe izaæi.
E da, spiskovi se prave po AZBUÈNOM redu, danas su rekli, moguæe je menjati se za ranije/kasnije polaganje samo da nadjete para...
I reko¹e da usmeni neæe iæi dan za danom nego æe ga rastvoriti (!!! koji termin  :shock) na vi¹e dana tako da traje tamo negde do nekog jula (ne znam ba¹ kako æe to izgledati ali videæemo u ponedeljak).
Do 7. jula sve treba da bude gotovo (a kako onda rok traje do 15. jula??  :hmm da li traje uop¹te do 15.?)
eto...

shumshi

meni su rekli da rok traje do 13og jula...

Maslacak

#13
ma traje mo¾da zbog bolonjaca...i eventualno farmaceutske...ostali ga obièno zavr¹e ranije :>

Quote from: yeca on 15-06-2007, 11:50:53
I reko¹e da usmeni neæe iæi dan za danom nego æe ga rastvoriti (!!! koji termin  :shock) na vi¹e dana tako da traje tamo negde do nekog jula (ne znam ba¹ kako æe to izgledati ali videæemo u ponedeljak).

:shock :116: :siza: :116:
jes' vala, vreme je odlièan rastvaraè :>
eto...ja sad ¾eljno i¹èekujem da saznam kad pola¾em, po¹to kako stvari stoje s njima...mo¾e biti bukvalno bilo kad...ah, slatka neizvesnosti... :K

zooca

a je l zna neko kad su bromi u septembru?