Usmeni ispit kod prof. Dragane Vujanovic

Started by marmache, 20-06-2006, 20:24:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Shix

ima li ko da je potvrdio kod Vujanovic za usmeni a nece da izadje na ispit,ako moze da se menja sa mnom,ja imam ispit 11og? :help3:

shmizla

Ljudi mozda je ovo glupo pitanje, ali- da li ima nekog pravila kada profesorka pita? Pocetkom roka, krajem roka? Ili nema pravila, pa kad ko ispadne? Jako mi je vazno, pri kraju sam, skoro presla, ali moram dobro da obnovim, pa ne znam da li cu stici! Valjda nece pitati pre 10 juna!

vesnaz

Da li se zna kada pita profesorka u ovom roku?

magi

Prof. pita 24. i 25. ljude koji su polozili prakticni u prethodnim rokovima,
a za one koji polazu u ovom roku posle toga, bar se ja tako nadam.  :wink:
Kad se zavrsi prakticni 9.juna,izaci ce spiskovi za usmeni.

shmizla

Evo ja sam danas polozila, moja kombinacija je bila hrom, zagadjenje vazduha i unos otrova u organizam i doze.  Profeskorka je fina i jako korektna. Mada moj savet svima- nemojte uciti po kombinacijama jer prof pita i van pitanja. Sve u svemu jako lep utisak! Srecno svima!   :wink:

Lilika

I ja sam polozila u ovom roku.Takodje nosim lep utisak sa ispita. Neka od pitanja: olovo, barijum, ziva, arsen, etanol, benzodiazepini, antidepresivi, CO, CO2, H2S, methemoglobinemija, fluoridi, dejstvo otrova na pluca, radioaktivnost, zagadjenje vazduha, fenol, bojni otrovi, antimon.

Bred

Za bolonjce : Cd, Pb, ratacidi, metabolizam otrova, nefrotoksicnost, cijanidi, bojni otrovi, CO2,CO, aerozagadnjenje

milena

Da li postoji mogucnost zamene ili pomeranja termina odgovaranja??

Je l' ima neko iskustvo sa tim?

Ja sam 18. a odgovaralo bi mi makar dan kasnije..

philoserbiana

sta treba da se isprica za delovanje otrova na celije na molekulskom nivou? ima neko ideju...makar u tezama...hvala

julijana

Moja danasnja pitanja:
1. Opste osobine organskih rastvaraca sa primerima
2. Bakar i Cink
2. Biohemijski parametri krvi koji se remete u slucaju trovanja
:~

nanavuc

Moja danasnja pitanja(MB):povezanost hemijske strukture i toksicnosti,POP's,enzimi kao bioindikatori trovanja,Cu i Zn :lol:

philoserbiana

Moja kombinacija kod prof. Dragane Vujanovic :
1. Opste karakteristike organskih rastvaraca i pojedinacne toksicnosti sa primerima ( osim toga pitala me benzen )
2. Stasova metoda (pitala me sta znam o strihninu )
3.Rodentacidi (koji rodentacidi su najmanje toksicni, sta znam o belom fosforu ).

Prof.Vujanovic je fenomenalan sagovornik, pedagog i covek, pravi profesionalac. Hvala, profesorka 
Apelujem na kolege da se prikljuce ovoj temi zarad opsteg napretka, hvala.

diplfarm

Da li je neko polagao kod prof. Dragane 22.01.2011, ili danas? Pisite utiske

diplfarm

#118
Posto nisam dobila odgovor kad mi je trebao, ja cu vama da napisati svoje utiske. Prof.Dragana je ekstra,najbolja profesorka. Kad sam polagala bile su jos 2 koleginice. Kombinacije:
1.etanol,talijum,pulmotoksicnost(ocena 9)
2.metanol,ziva,hemotoksicnost(ocena 8 )
3.fosfor,arsen,hepatotoksicnost(ocena 9)

natasha

Help,sta treba da se prica o hepato,hemo,pulmotoxicnosti...skripta je vise nego siromasna...  :help2