Dokumenta potrebna za dom

Started by Bred, 15-07-2006, 22:57:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

-Overene kopije svedocanstava I, II, III, IV godine srednje skole
-Uverenje o upisu I godine studija (1.put) iz budzeta koje izdaje fax
-Uverenje o prihodima po clanu domacinstva u periodu od 1.1-30.6.2006. koje se izdaje u opstini. Obrazac mozete kupiti na blagajnama studenstkih domova
Ostali detalji I sam konkurs, bice objavljenji na www.sc.org.yu


mima87

Jao, da l' sam toliki debil?! Ja se lepo setila da iskopiram svedocanstva, ali ne i da ih overim! Da li bi mogla da podignem dokumenta sa fakulteta, pa da ih vratim odmah nakon overe? Kad je otprilike konkurs, avgust, septembar?

Bred

Moze, ali izdavanje dokumenata na revers se placa http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=41.0

trinity

Mislim da se za dom i sve konkurse koje organizuje ministarsvo ili grad ne placa podizanje dokumenata ali saznacu pa vam javljam

ivilija

Da li neko zna kada apsolventi konkurisu za dom u septembru (sto bi bilo za junski uslov) ili u oktobru (septembarski uslov) posto mi sada nismo imali nikakve uslove???

avgogh

ima nekih informacija na http://www.sc.org.yu/dokumenti/uslovi_konkursa.htm
nego, mene interesuje nesto... kakva je razlika ako konkurises u septembru ili oktobru? kakve su privilegije onih sa konkursa u septembru? ja sam dala uslov u junu, ali posto mi nije upisana ocena, iz glupe sociologije, ne mogu konkurisati sada, nego moram da cekam oktobar... gubim li nesto time?

Bred

Da,gubis 3 poena. U junu bi za uslow dobila 6 poena a u sept.3.

avgogh

meni ce sociologicarka upisati ocenu 28. septembra, ali ce u indexu stajati da je upisana, tj. da je ispit polozen nekad u junu... i tu nema problema... problem je sto ja ne mogu sa junskim uslovom (ne mogu da stignem) da konkurisem u septembru, nego cu morati u oktobru... e, sad... kaze mi drugarica da mi ga nece racunati kao junski....

Bred

Pa sad ne razumem...zasto ne mozes da konkurises u septembru kad konkurs traje do 30.9.?!

avgogh

#9
nijeĀ  do 30og...traje do 20ogĀ  :roll:
znate li kol'ko mesta u kojim domovima dobija nas fax?

Coolgemini

Najvishe mesta dobijamo u 4.aprilu(i muskarci i devojke),mada broj nikada nije fiksan jer to zavisi od rezervacija...Studenjak dobijamo solidno,mada devojke imaju vishe mesta..muskarci mizerno :roll:...Dobijamo i ostale domove,ali u manjem broju od navedena dva