Portal farmaceuta

Forum obavestenja => Svastara => Stare teme => Zanimljive vesti => Topic started by: Bred on 07-02-2009, 23:12:56

Title: I pogrebne usluge na kredit
Post by: Bred on 07-02-2009, 23:12:56
Izvor: B92
Po¾ega -- Zbog svetske ekonomske krize i proizvoðaèi pogrebne opreme odluèili su da omoguæe za svoje proizvode kupovinu na rate.

Ujedno, prilagoðavaju se i ekolo¹kim standardima, tako da se sanduci za sahranjivanje izvoze iz Srbije u nekoliko evropskih zemalja.

Kada se ¾ivot bli¾i kraju, penzioneri sa najni¾im primanjima èesto brinu da li æe imati ko da ih sahrani.

Bojana Radovanoviæ i njen pokojni suprug za ¾ivota su re¹ili ovaj problem. Ona danas ¾ivi na spratu pogrebne kuæe èiji je vlasnik Pero Mariæ.

nastavak -> http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=02&dd=07&nav_category=9&nav_id=343711