Izvor: B92 Pariz -- ®ena koja je juèe uhap¹ena zajedno s mu¾em po¹to su naðena tela osam novoroðenèadi na njihovom imanju u Francuskoj, priznala je da je ubila i sakrila tela beba.
Ona je prvo u pritvoru priznala ubistvo dvoje novoroðenèadi poèinjeno pre 10 godina, da bi kasnije priznala da je ubila i ostalih ¹est tek roðenih beba.
Braèni par iz mesta Vijer-o-Tertr, inaèe, ima dve æerke u dvadesetim godinama.
Posle priznanja da je ubila svojih osam novoroðenèadi, 47-godi¹nju ¾enu, inaèe bolnièarku po zanimanju, oèekuje istraga i podizanje optu¾nice za ubistva maloletnih lica ispod 15 godina.
nastavak -> http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=07&dd=29&nav_category=78&nav_id=448704
Kakvi bolesni ljudi.. :abso:
Dokle bre vi¹e to nasilje nad decom? a005
Kad svako moze sa bude roditelj ... :nonono:
I na kraju jos treba da se izvuce iz svega toga kao neuracunljiva poslije porodjaja. Ma u Kini bi dobila smrtnu kaznu i to odmah.
Bolest...