Text only
|
Text with Images
Portal farmaceuta
Farmaceutski fakultet u Beogradu => Cetvrta godina => Patoloska fiziologija => Topic started by: keti on 16-04-2007, 16:38:13
Title:
Martovski rok 2007.
Post by:
keti
on
16-04-2007, 16:38:13
da li neko zna koje su bolesti bile u martu????
Title:
Martovski rok 2007.
Post by:
Bred
on
17-04-2007, 07:15:07
cini mi se sok i arterijska hipertenzija?
Title:
Odg: Martovski rok 2007.
Post by:
Yasmin
on
17-04-2007, 07:29:35
Meni su rekli sok i ABI
Title:
Odg: Martovski rok 2007.
Post by:
Bred
on
17-04-2007, 08:53:47
E to je, thanx :)
Title:
Odg: Martovski rok 2007.
Post by:
keti
on
17-04-2007, 09:04:31
pa hvala puno!a jel to postoji neko pravilo koje bolesti dolaze zajedno???
Title:
Odg: Martovski rok 2007.
Post by:
Bred
on
17-04-2007, 10:13:06
ne.
Text only
|
Text with Images