Izvor: Beta
Teheran -- Vrhovni poglavar Irana, ajatolah Ali Hamnei, i predsednik Venecuele Ugo Èavez razgovarali su o trgovinskim vezama i osudili SAD.
Hamnei i Èavez su naveli da su za jaèanje trgovinskih veza dve zemlje i ponovo osudili politiku SAD u svetu. "SAD su nesposobne da na¹kode Iranu i Venecueli. Saradnja dve nezavisne zemlje je prirodna i treba da bude dublja", rekao je Hamnei i dodao da su SAD suoèene s mnogim problemima.
Èavez je ocenio da latinoamerièke zemlje izborom "antiamerièkih vlada pokazuju da imperijalizam SAD slabi". "Saradnja nezavisnih zemalja, posebno Irana i Venecuele, znaèajno æe uticati na poraz imperijalizma i pobedu naroda", ka¾e Èavez.
b92
----
Vidite? Uvek ce biti onih koji prkose :wink:
Хехе. :) Иран конза. :) Е да Бог још дуго поживи духовног вођу И.Р. Ирана Ајатолаха Кхамнеија!
(http://www.iran-daily.com/1385/2623/html/056532.jpg)
:smekerica:
Фотку сам тек сада ископао, ајде нека, нека добра душа од админ-а споји овај и претходни пост. :~
Extra, jedino ¹to ne podnosim vi¹e od Amera su ti "¹atro" buntovnici...
Koji dobijaju masne pare od te iste amerike za naftu...
pa i amerika dobija naftu za te pare. drugo bi bilo da oni dobijaju pare a ne daju nista[no naftu] :wink:
Kakva ekipa?!? Gde je Lukasenko?
da, samo jos on fali. :K