Raspored polaganja "po profesorima"

Started by Bred, 30-05-2006, 10:31:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Spiskovi iz studentske sluzbe su gotovi i ostaje samo insituti da ih preuzmu i postave na oglasne table. Zelim vam svima mnogo srece i da budete kod profesora kod kojeg zelite :wink:

milena

#1
Kada mozemo saznati raspored "po profesorima" za septembar? Kada ce spiskovi biti na faxu (ako vec nisu, nisam bila skoro na istom)?         ( Izvinjavam se unapred ako ova informacija vec negde postoji)

Bred

Iz iskustwa mislim pocetkom septembra;-)

katarina

Hmmm, imam jedno pitanjce. Kombinatorika je u pitanju...:)
Kako se uopste prave ti spiskovi ""po profesorima""? Po broju indexa? po redosledu prijavljivanja? ili ako na pr. ima dva profana, svaki uzima svakog drugog studenta sa liste?
Znam da na ekonomiji ima neka fora da se br indexa deli nekim brojem, pa onda na osnovu tog broja rasporedjuju? Jel postoji mogucnost da se predvidi kod koga cu da upadnem?

Bred

Mislim da nema sanse. Sem ako ti ne kaze onaj ko je pravio program
Ja znam npr ljude kojisu iz farmaceutske hemije po 5 (i slovima PET) puta zaredom bili kod istog profesora :roll:

katarina

E pa i ja sam zapadala naprimer kod Medenice non stop od proslog do ovog juna!!

Eh kad bi nam neko otkrio tajnu....

benefit

Tajna je da tajne nema.

Sve je to cista slucajnost, tj. ako ti ne odgovara profesor krivi zakone verovatnoce!!!

Bred

A na nekim fakultetima je moguce menjati profesora uz odredjenu doplatu naravno. Zasto to nije moguce kod nas na faxu?!

katarina

Jel nije? Ja sam bila ubedjena da jeste... Mislim nisam cula za slucaj, ali to mi je tako normalno da moze ako platis da nisam ni razmisljala da su nam i na tome zakinuli!
E ako je zbog neceg tezi od vecine fakulteta, onda je zbog toga sto nemamo olaksice!!!

BK

Kad sam cula da postoji to placanje promene profesora na doticnom mnogoljudnom fakultetu, bas sam se osetila jadno (kao student), jer naravno svi placaju da budu kod profesora "sa najmanjom skriptom/knjigim" i naravno opet ne mogu studenti kod njega, vec oni najbrzi, pa se ceka po celu noc, da bi ujutru kad otvore vrata faksa svi nagrnuli unutra.......sramota....Ja bi jedino volela, posto znam da je nemoguce da smanje gradivo i snize kriterijume, "bar" da se uvedu jos neki ispitni rokovi, ali ZASTO OLAKSATI STUDENTIMA????!!!!!!! :loptica Ja mislim da se oni vode ovom recenicom. :police:

pekmez

Quote from: BK on 20-07-2006, 17:11:24
pa se ceka po celu noc, da bi ujutru kad otvore vrata faksa svi nagrnuli unutra

ahahhahahahahahhahah

pereca

E, vise nema kultnog nocnog cekanja ispred Pravnog. Sada njihovi studenti kulturno dodju na salter, plate i promene profesora.
Ali nije resenje u biranju najpopustljivijeg profana, resenje je u uspostavljanju jednakih kriterijuma i objektivnog ocenjivanja kod svih profesora. To je dug proces, ali da li treba omah dici ruke od toga. Ja mislim da ne.

su

 Zna li neko mozda kad ispituju kozmetologiju u septembru?Imam neke nepotpune informacije pa ako neko zna...bilo bi lepo!Hvalaaa

Bred

Pa nema potrebe ponavljati isto pitanje na vise mesta... :wink: