Gde sve uèite?

Started by Al-Jasmina, 10-11-2006, 17:39:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

stef

 Obicno u sobi, za stolom, ili na tavanu kad sam smoren.Narocito mi je dobra koncentracija kad sednem na WC solju. :stid:,keva!

qwertz

Sve vreme za stolom, na stolici pod pravim uglom!! Ne mogu da lezim, stojim . . . Cista klasika!

lijepa bosanka

Najvise volim kada se organizujem,i cijeli dan provodim u citaoni....daleko od Tv-a,kompa,i svega sto mi odvlaci paznju...A inace mi je super tamo jer kad vidim koliko ljudi sjedi i uci ili bar gleda u onu knjigu....nemam ni ja pametnija posla!!!

Sada ucim u stanu naravno za stolom....a kako drugacije?!

Al-Jasmina

Neverovatno, otkrila sam da sam sasvim spokojno ucim u najvecoj gunguli gsp-a,
iako nisam isla na ispit vec se vracala iz centra gde nabavih neku literaturu...

Valjda se ta buka pretvorila u tisinu spokoja :) Koji zen!

Dukica

promenim mesto ucenja u kuci 3 puta dnevno i to mi strasno smeta-ujutru je slobodna velika soba,popdne tu spava cale,pa ja idem u malu sobu,a uvece kad su svi tu,preostaje mi samo kuhinja,gde  je najcesce kao na zeleznickoj stanici,stalno neko ulazi i izlazi. naravno,nikad ne ucim ceo dan,al ajd sad. :roll:

Al-Jasmina

Kapiram te...i ja menjam dvaput dnevno ako mi smetaju...
i ludujem od toga :)

Coolgemini

Te selidbe su najjace...mislim da kad se sve sumiraju,vishe puta preneseh knjige u toku dana iz jedne prostorije u drugu,nego sto preneseh knjiga za ceo zivot :>
Zato je citaonica rule :angel:

Al-Jasmina

A dok istransportujem sve skripte do te iste?
Ne bi da sam bager...
mislim,probala sam ja ali mi je stalno nesto falilo pa sam ludela

stef

 Nezgodno je to.Ja imam naviku da lepim papirice po sobi, kao male podsetnike, pa kad se desi da moram da ucim u nekoj drugoj sobi...hard core,trazenje sitnica....Kao brod bez kompasa, ili ti mastera i komandera 8)

Al-Jasmina

Ista stvar...jel da odvalim delove namestaja sa tim papiricima
ili da ih lepim po obliznjim kolegama
i onda ih teram da ne lutaju  :happy:  :lol: :lol: :lol:

Dukica

Hehe,mislila sam da sam jedina  :K! ume da bude poprilicno grozno,kad ti se koncentracija prekida svakih 2 sata,a taman mi toliko treba da je dobijem. Da ne pricam o tome,kad dodjem u fazu da ponavljam,sto je nemoguce u citaoni,pa kad me pitaju  da li sam podgrejala rucak ili nesto slicno. E,onda se osecam kao da mi je 100 god. i memorija ne postoji. :> 

M^i^M^a

citaonica je zakon,jos ako se nateram da odem ujutru,do 2-3 naucim planirano i ceo dan sam slobodna... :loptica(sem par dana pred ispit kad zagusti) dok mi je kuci sve prece nego da sednem da ucim,stalno sam gladna,uvek ima nesto na tv-u... :>

zabica

u principu gde stignem... najcesce na krecvetu, wc dolazi u obzir kao i terasa kad je lepo vreme :> :> :>
citaonica je stvarno cool

lycos

krevet..onda me zaboli kicma..predjem na sofu u dnevnoj sobi...leti na terasi..

Smrda

ovih dana na podu....