Gde idete na letovanje?

Started by AquArius, 05-06-2006, 23:50:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Zemunac

nas trojica ide sigurno, jos su nesigurna dvojica(neka frka sa kesom) mada pravimo neke kombinacije! idemo polvinom jula to jest 19.07 (ako idemo ponte travel(proslogodisnji moja tours) ili 16.07 ako idemo argusom(apartmani palm court ili efir ili green fort) , cene su veoma slicne i u jednom i u drugom (naravno sto vise ljudi ide to je manje kesa!!)  mi smo prosle god. prosvercovali sedmog (platio je samo put 50evra sa povratkom) u apartman za 6 osoba , a mozda tako sad slicno uradimo za 4!! ali taj prevoz organizuje samo moja za argus ne znam!   nisam video te green fort apartmane tamo kad sam bio(mozda i jesam ali nisam obratio paznju) ali sam procitao u argusovom prospektu o njima i verovatno su extra (sve sto ima u bugarskoj 3 zvezdice je extra, sto niste pitali za efir on ima 4 zvezdice a cena ista, i na slikama lepo izgledaju svi ti apartmani)   koliko vas ide??  jel znas do kad je prijavljivanje??   mi smo planirali da zakazemo pocetkom jula!  :loptica     pretpostavljam da svi ti argusovi apartmani imaju ono  sto sam vec pisao!

TanjA

Grcka, Rodos, za tako male pare... ufff jedva cekam  :happy:
I puna podrska skijanju leti!!! Obozavam da skijam ali vidis nikad nisam probala u toploj polovini godine.....Je l' to na Alpima ili...?  :smile:

nimerija

#32
Quote from: Zemunac on 22-06-2006, 16:11:05
nas trojica ide sigurno, jos su nesigurna dvojica(neka frka sa kesom) mada pravimo neke kombinacije! idemo polvinom jula to jest 19.07 (ako idemo ponte travel(proslogodisnji moja tours) ili 16.07 ako idemo argusom(apartmani palm court ili efir ili green fort) , cene su veoma slicne i u jednom i u drugom (naravno sto vise ljudi ide to je manje kesa!!)  mi smo prosle god. prosvercovali sedmog (platio je samo put 50evra sa povratkom) u apartman za 6 osoba , a mozda tako sad slicno uradimo za 4!! ali taj prevoz organizuje samo moja za argus ne znam!   nisam video te green fort apartmane tamo kad sam bio(mozda i jesam ali nisam obratio paznju) ali sam procitao u argusovom prospektu o njima i verovatno su extra (sve sto ima u bugarskoj 3 zvezdice je extra, sto niste pitali za efir on ima 4 zvezdice a cena ista, i na slikama lepo izgledaju svi ti apartmani) koliko vas ide?? jel znas do kad je prijavljivanje?? mi smo planirali da zakazemo pocetkom jula! :loptica pretpostavljam da svi ti argusovi apartmani imaju ono sto sam vec pisao!
Ide nas petoro, bas preko ARGUS-a i rezervisali smo 16. juna i tad je to bilo poslednje sto smo mogli da uzmemo, jer je sve puno! Jedva smo i to dobili jer taj apartman za sestoro, pa su izbacili jedan lezaj.... :roll:  Da ne kasnite vi malo ako cete preko agencije?  :lol2: (mada, ja sam pre dve godine rezervisala 5 dana ranije i bilo je mesta, ali nas je dvoje islo.... ne znam....)


Yeco: Tema:Gde idete na MORE?  :shock

AVENDON

#33
Mozda bi bilo bolje da se tema preimenuje u Gde idete na letovanje? , jer ne idu svi na more, neko na primer ide kod bake u selo :) :) :) :) :)



Bred-done  :)

shmizla

ja idem isto u bugarsku... suncev breg, ali u hotel... stvarno je fenomenalno, provod je odlican, a cene su smesne... a ti bravo apartmani su isto odlicni... ;)) moji drugovi su prosle godine bili tamo...

Zemunac

nimerija mi smo prosle god u moji tours zakazali nedelju pre polazak,  ali mozda tu u bravo apartmanima ima mesta (ipak je argus poznatiji pa svi idu preko njega  ko je jos cuo za moju!?  :K :K)   ali defintivno ostaje da idemo polovinom jula  pa  posto si rekla da nema u argusu onda idemo  verovatno u bravo apartmane!! :loptica (mada pitacemo!)    SHMIZLO KAD TI IDES?   ne bi bilo lose da tamo napravimo neku srpsku zuraju!!  :V :V  (ponavljam litar tekile 2 evra!! :Z)  mada im i pivo nije lose(kamenitza,burgasko...)    mada smo mi pobornici jelena!!  a da vidis kakvi su im klubovi  ono je stvarno super  a nesebar je pesaka plazom pola sata (u nesebaru ima dosta klubova gde pustaju nasu muziku!, mada po meni suncev breg ima daleko vise klubova od nesebara!)           

avendon mozemo da preimenujemo u letovanje,ali pretpostavljam da vecina ide na more!                 

yeca

Quote from: TanjA on 22-06-2006, 17:24:07
Grcka, Rodos, za tako male pare... ufff jedva cekam :happy:
I puna podrska skijanju leti!!! Obozavam da skijam ali vidis nikad nisam probala u toploj polovini godine.....Je l' to na Alpima ili...? :smile:


uh gde nadje rodos pa jeftin?? koliko ja znam bije ga glas najskupljeg grèkog ostrva!
ima ne¹to na alpima ne¹to i ne..
biila je varijanta skijanje za 1. maj na gleèerima u austriji sa reprezentacijom - 7 dana prevoz + ski pass + sme¹taj = 400 eura.. pa reci :).. ali uvek mi je te¹ko da nadjem dovoljno lude ljude za to..
zar nije extra!! u beogradu poèinje vrelina ti ide¹ na sneg, i tamo pièi sunce ali ugodjaj daleko lep¹i a za relativno sme¹ne pare.. a da ne prièam da uz sve to ima¹ i èasove skijanja od trenera reprezentacije za D®!!


AVENDON

Quote from: yeca on 23-06-2006, 00:19:33ali uvek mi je te¹ko da nadjem dovoljno lude ljude za to..

Mene si pokusala da vrbujes ali tesko, nisam dovoljno lud :K :K :K :K :K

Posle EXITA definitivno odlazim, malo u lijepu nasu na more, 5 dana, cisto da mi se uhvati korica i da sperem prljavstinu od EXITa!!!! :) :) :)

katarina

Ja i ADA ovog leta :'(.....i potencijalni uslov.....  :'(

A u oktobru=>pravac  :~ Egipat, Tunis ili Maroko,  :~ jos nisam odlucila...

yeca

bolje ¹panija, ¹ta misli¹ kaæa??  :~
ili rio ne daj bo¾e  :V

Quote from: AVENDON on 23-06-2006, 09:37:03
Mene si pokusala da vrbujes ali tesko, nisam dovoljno lud :K :K :K :K :K

ti si pod obradom, samo nisi svestan  :>  :K  :>  :K  :>  :K  :K  :K


Quote from: nimerija on 22-06-2006, 21:20:37
Yeco: Tema:Gde idete na MORE? :shock

zato temu treba preimenovati u GDE IDETE NA LETOVANJE????  :>[/color]

Blesava*

 Надам се у Грчку...Прошле године ми је супер било,па ме сад вуче
носталгија...море,људи,маслине,музика,храна,пића,изласци...  :>  :>  :>
:V  :V  :V  :V

TanjA

#41
Quote

uh gde nadje rodos pa jeftin?? koliko ja znam bije ga glas najskupljeg grèkog ostrva!
ima ne¹to na alpima ne¹to i ne..
biila je varijanta skijanje za 1. maj na gleèerima u austriji sa reprezentacijom - 7 dana prevoz + ski pass + sme¹taj = 400 eura.. pa reci :).. ali uvek mi je te¹ko da nadjem dovoljno lude ljude za to..
zar nije extra!! u beogradu poèinje vrelina ti ide¹ na sneg, i tamo pièi sunce ali ugodjaj daleko lep¹i a za relativno sme¹ne pare.. a da ne prièam da uz sve to ima¹ i èasove skijanja od trenera reprezentacije za D®!!


Quote

Znam da je Rodos skup, ali eto ja sam se ugradila za manje od 300 evra (12 dana, 11 noci) - "last minute" akcija agencije, divota Bozja - a koliko je samo ostrvo skupo, o tome cu brinuti kad dodjem.....

Ufff zagolicala si mi mastu sa ovim austrijskim glecerima... I dalje full podrska alternativnim letovanjima!!!!

Masha

Ta fora sa akicjom "last minute" je odlicna i moze se ici na letovanje za mnogo manje parica. Jedini problem je sto u tom slucaju sam moras da nabavis vizu, a to je tesko uraditi za 7 dana.

yeca

pa dobro ako ima¹ muæka trans onda i ne mora da bude stra¹no... :>

katarina

Yeco, pa imam kandidata sa kojim idem, pa moramo da radimo na bazi dogovora :) Nije ti losa ideja, predlozicu mu, al kad se setim viza.....nesto sam skeptik po tom pitanju za Spaniju.
Al ako nastavim kako sam krenula, u smeru kazaljke na satu, eto nas u Spaniji sledece godine :))