Test u junu

Started by zmajic, 21-05-2007, 19:12:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zmajic

Evo jedne male informacije. Profesor u junu putuje, tako da ce umeni biti od vec tu negde od 5-6 juna, rekao je da ce pitati i preko vikenda ukoliko dosta ljudi bude polozilo. Nadam se samo da test nece biti malo tezi?!  :ohwell:
Samo cekam liste da vidim koliko ce ljudi prijaviti organsku za jun!!

sokobiv

Joj, ja se nadala da ce test biti lak...a sad bas nisam sigurna.

zmajic

Pa mi smo ga onako u sali pitali da nam ne da kojim slucajem potezi pismeni tako da mu malo ljudi prodje na usmeni. Tako bi imao vremena sve da ispita. Naravno da se profa nasmejao i rekao da su svi njegovi testovi iste tezine, da ce dati klasican, bez obzira na sve...
Uzdam se u to...  :hm

marer_86

Quote from: zmajic on 21-05-2007, 22:44:49
Pa mi smo ga onako u sali pitali da nam ne da kojim slucajem potezi pismeni tako da mu malo ljudi prodje na usmeni. Tako bi imao vremena sve da ispita. Naravno da se profa nasmejao i rekao da su svi njegovi testovi iste tezine, da ce dati klasican, bez obzira na sve...
Uzdam se u to...  :hm

znam da je bas dosta ljudi odustalo od org II! tako da ne verujem da ce biti bas mnogo!!

Marince

U januaru je test bio mnogo laksi u odnosu na prethodne rokove,tako da se uopste ne slazem sa profesorovom izjavom da daje test uvek iste tezine :nonono:

zmajic

Marer pa ti sprema¹ II?! Lepo lepo... :~
Pa koliko sam ja videla i aprilski test nije bio prete¾ak. Podosta je ljudi polo¾ilo, kako pismeni, tako i usmeni. Imalo je i najosnovnijih stvari, a i onih pote¾ih, klasika. Nadam se da æe za ovaj rok test biti pribli¾an, prethodnim dva :Bog

marer_86

Quote from: zmajic on 22-05-2007, 11:20:52
Marer pa ti sprema¹ II?! Lepo lepo... :~
Pa koliko sam ja videla i aprilski test nije bio prete¾ak. Podosta je ljudi polo¾ilo, kako pismeni, tako i usmeni. Imalo je i najosnovnijih stvari, a i onih pote¾ih, klasika. Nadam se da æe za ovaj rok test biti pribli¾an, prethodnim dva :Bog


....pa sto je mnogo, mnogo je... imdoh ja lepe ambicije posle keca ... aliiiiiiii ....... nista od svega togaa!!!

zmajic

Ma marer ti si moj idol. Daj uslov pa nagruvaj II ko keca! Ne sumnjam ja u tebe!
Po¹to je mnogo ljudi odustalo od II, ja im se pridru¾ujem!!! :run Ne da mi se da sednem i odradim ovo ko èovek   :wave:
S obzirom da je ovo jedan od ispita gde mo¾e (po¾eljni je) da se uèi sa razumevanjem..... ali samo treba sesti!!!! A tako je lepo vreme....
Ma jedan je ¾ivot!!!!! :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli

sokobiv

Srecno na ispitu.

maxy

Sta mislite o danasnjem testu :hmm

pexualis

Kada su rezultati sa pismenog i organske2

Al-Jasmina

Jel ima neko da te testove MB i DF iz juna skenira
i lepo ovde upoloaduje :)

darusaz

Quote from: pexualis on 02-06-2007, 18:26:02
Kada su rezultati sa pismenog i organske2

Резултати су у уторак тачно у подне. Тада почиње и усмени.

darusaz

Тест из јунског рока 2007. године за студенте смер ДФ по старом статуту.  :cvet
Click to enlarge (http://www.putfile.com/pic.php?img=5597058)

sokobiv

Kako li ce bodovati test?Ja sam na granici...