posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: kapsule schwarz-kümmelöl+vitamin E  (Read 3626 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mmarina

• Pocetnik
  • *
  • farmaceut u pokusaju
kapsule schwarz-kümmelöl+vitamin E
« on: 09-07-2013, 18:14:27 »

Zna li neko koji bi preparat, koji se moze naci na nasem trzistu, bio pogodna zamena za ove kapsule? :) Hvala unapred.

Offline dekky

• Ambiciozni clan
  • Kide konza!
Re: kapsule schwarz-kümmelöl+vitamin E
« Reply #1 on: 09-07-2013, 22:54:29 »
Pa takva kombinacija tesko bi mogla da se nadje, ja nisam cuo za to...
Sto se tice ulja crnog kumina, postoji ovakav preparat>
www.probotanic.com/slider/ulje-crnog-kumina/
Pretpostavljam da moze da se naruci, mi smo stalno narucivali ulje origana te firme.
A vitamina E opet ima u kapsulama (Galenika, Natural Wealth...)

Offline mmarina

• Pocetnik
  • *
  • farmaceut u pokusaju
« Reply #2 on: 10-07-2013, 10:01:12 »
Ove kapsule sadrze ulje kima, nocurka i vitamin E... I znam da sve to mogu naci zasebno. Ali me interesuje da li postoji slicna kombinacija... Pacijentkinja je to pila tokom terapije astme i htela bi da nastavi, ali kod nas ne moze da nabavi. Kupila je negde u inostranstvu ranije.
U svakom slucaju, hvala dekky. :) Malo sam nejasno postavila pitanje.

Offline mmarina

• Pocetnik
  • *
  • farmaceut u pokusaju
« Reply #3 on: 10-07-2013, 10:02:55 »
Vidim sad da si mi i na to odgovorio... Hvala.

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana