posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: potrebne su mi informacije o kombinaciji antidepresiva sa suplementima???  (Read 2707 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jasminsarajevo

• Padobranac
  • *

Pozdrav,
ovako , da ne duzim, trenutno sam na minimalnoj dozi ( pola male tabletice dnevno) antidepresiva "zolofta". Sad me zanima koje suplemente ili dodatke prehrani (od dole navedenih) mogu konzumirati, to vrijeme dok sam na ovoj dozi lijeka "zolofti" tj. u kombinaciji. Naravno da ne bude stetna ili nedjelotvorna kombinacija.
NAPOMENA: radi se o suplementima americkog proizvodjaca TWINLAB.
1- NIACIN( B-3) CAPS
2-STRESS B-COMPLEX -misli se na vitamin B kompleks
3-  E-200 -ne znam o cemu se radi, ako i vi ne znate nemojte odgovarati
4-CHOLINE I INOSITOL
5- BAKAR
6- L-TYROSINE
7- FOSFATILDILSERIN KOMPLEKS
8- LECITIN
Zamolio bih vas da mi, po mogucnosti, odgovorite po redu i da numerisite odgovore (npr. 1-DA ili NE)ovako kako su postavljeni. Sto se mene tice mozete odgovoriti samo sa DA ili NE, obzirom da ja svakako nisam farmaceut te mi opsirni odgovori i detalji nisu potrebni, niti mi nesto znace.

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana