posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: celodnevno ostajanje na faxu?  (Read 2827 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milankpa

• Padobranac
  • *
celodnevno ostajanje na faxu?
« on: 14-09-2009, 10:56:32 »

Cuo sam da na vasem, i potencijalno mom, fkultettu studenti ostaju na fakultetu po ceo dan, pa me zanima da li je to svaki dan,ili na primer 1 dan u nedelji  :wink: ? I koliko sati nedeljno provedete na faksu,sva predavanja,vezbe,konsultacije,vikend? I ako ostajete svaki dan ceo dan kako i kada stizete da ucite?

Offline Lesko987

• Redovan clan
  • *
Odg: celodnevno ostajanje na faxu?
« Reply #1 on: 14-09-2009, 17:02:31 »
To je jedan dan oko 11-12 sati ali tu imas i nekoliko pauza od sat vremena. Onda tri dana oko 5 sati i uvek imas jedan dan gde je maksimum 3 sata pa i manje.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #2 on: 14-09-2009, 22:38:01 »
Preporucujem da malo pretrazis forum i procitas sta su sami studenti pisali ...  :wink:

Offline jecaperec

• Redovan clan
  • *
« Reply #3 on: 15-09-2009, 19:05:23 »
evo ti raspored iz 3.semestra...
http://www.pharmacy.bg.ac.rs/dokumenti/raspored-jesenji-semestar-09/3mb1.html
pa prosudi
mada je moj imao mnogo vise rupa... :roll:
a ako uzmes u obzir gde se nalazi fax i da pauzu od 3sata moras tamo da provedes :run

Offline milankpa

• Padobranac
  • *
« Reply #4 on: 15-09-2009, 19:38:24 »
hvala,jecaperac

Offline jecaperec

• Redovan clan
  • *
« Reply #5 on: 15-09-2009, 21:31:50 »
Nema na cemu :wink:
ne znam zasto ti dah link bas za 3.semestar-valjda zato sto jos imam traume od njega a005
ali pogledaj ovde i ostale
http://www.pharmacy.bg.ac.rs/dokumenti/raspored-jesenji-semestar-09/
 :Z

Offline Jeca

• Elitni clan
  • **
« Reply #6 on: 13-11-2009, 09:52:17 »
Veruj mi, to ti je najlepsi deo studiranja....sedis i druzis se sa kolegama... Zamisli, narocito mi koji dugo putujemo do dragog nam Kumodraza, da imamo vezbe 45 min svaki dan... Ovako lepo zasednes ceo dan i zezas se...
Jos kad bi mogli da nam naprave jedan internat samo za studente farmacije oooodmah tu pored faxa, npr na onoj poljani iza faxa  :streber:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana