posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Pomoc-ostecen index  (Read 3319 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jelkica

• Ambiciozni clan
Pomoc-ostecen index
« on: 20-04-2012, 22:37:50 »

Treba mi pomoc.Jel zna neko kakva je procedura za izdavanje duplikata indexa?
Elem, desilo mi se to da sam jedan dan nakon ispita u index (nisam imala nikakvih drugih papira pa ni pet ni sest u index) upisala neka od pitanja sto sam zapamtila obicnom olovkom i kad sam se vratila kuci i krenula da brisem pocepah jednu stranu indexa onako u energicnom brisanju i to sa ocenama  :K2:
Ipak je to vazan dokument, rado bih ga zamenila da mogu, plasim se da se vremenom ne raspadne jos vise 
« Last Edit: 20-04-2012, 22:42:59 by jelkica »

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Re: Pomoc-ostecen index
« Reply #1 on: 21-04-2012, 20:51:12 »
Mislim da svakako treba da ga zamenis a prvo mesto kojem treba da se obratis jeste Studentska sluzba.

Offline jelkica

• Ambiciozni clan
Odg: Pomoc-ostecen index
« Reply #2 on: 22-04-2012, 10:05:29 »
Zvala sam njih prvo i kazu da ne treba.

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana