posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Pitanja i dileme vezano za fakultet  (Read 17655 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jovana Bg-Bl

• Redovan clan
  • *
Pitanja i dileme vezano za fakultet
« on: 17-03-2009, 13:25:09 »

Sta se to desava na nasem faxu-ko je sada sef farmaceutima?

Hvala na dobrodoslici  :cvet
« Last Edit: 18-03-2009, 21:31:57 by frckica-j »

Offline banja luka

• Padobranac
  • *
Odg: Farmaceutska hemija
« Reply #1 on: 18-03-2009, 21:11:53 »
pozdrav svima! :cvet
na nasem fakultetu kao i uvijek svasta i nista! :wink:
sto se nastave tice novi koordinator je dr. Kordic i on je za sada zaduzen za farmaceute!Eto! :~

pozZ iz bl od bl   :wave:

Offline frckica-j

• Moderator
  • Ultra mega giga forumas
Odg: Farmaceutska hemija
« Reply #2 on: 18-03-2009, 21:28:53 »
Dobro došla Banjaluko!
 :jub:

Offline Maki078

• Pocetnik
  • *
Odg: Pitanja i dileme vezano za fakultet
« Reply #3 on: 29-05-2009, 09:35:13 »
Da li neko zna kod koga treba da se sada(ovog ljeta) uzimaju uputnice za polaganje ispita u Bg?u studentskoj sluzbi niko ne zna..nemaju pojma,navodno:)))HELP!

Offline frckica-j

• Moderator
« Reply #4 on: 06-06-2009, 21:22:25 »
Kordić je šef svima, jer je on sad prodekan za nastavu, svim odsjecima, i koliko mogu da skonatm, neke stvari su krenule na bolje, bar mic po mic. Ali, da ne ureknem situaciju, vidjećemo kako će se stvari u budućnosti razvijati.

Što se uputnica tiče, to veze nemam!!! Koliko ja znam nije uopšte dozvoljeno da se ispiti polažu u Bgd. Ali vidim, da nisam baš upućena. Da nam objasniš nešto oko toga?

Offline Maki078

• Pocetnik
  • *
« Reply #5 on: 14-06-2009, 15:06:09 »
Nemam sta posebno za objasniti...izgleda da je doslo do nesporazuma,ja sam mislila da jos uvjek vazi za apsolvente opcija da se po dogovoru sa profesorom  moze ici sa uputnicom u Bg polagati ispit...ne mogu vjerovati da toga vise nema i da moramo cekati ispitne rokove u Bl,tj.ovim tempom do diplome cemo stici za nekih 10 godina:)...DEBILIZAM
Sorry,ako neko nesto sazna vezano za uputnice za Bg i da eventualno ponovo to odobre,neka javi...pozz

Offline frckica-j

• Moderator
« Reply #6 on: 14-06-2009, 21:07:04 »
Ja sam čula da ne može, ali da se to ipak radi, tiho, tiše. Nisam sigurna!!!

Offline frckica-j

• Moderator
« Reply #7 on: 23-06-2009, 18:46:47 »
Zna li iko odgovor na pitanje: ako je bio junski rok iz tehnologije hoće li biti i julski? Ili bude samo jedan?

Offline farmaceut_bl

• Turista
  • *
« Reply #8 on: 11-09-2009, 21:38:47 »
da li moze neko da mi kaze, da li ce biti prenosa za bolonjce, tj.za drugu godinu? ja se iskreno nadam da ce biti kao i prosle god. 15 bodova...ali me zanima da li je bila sednica i da li se ista konkretno zna?  :roll:

Offline Jovana Bg-Bl

• Redovan clan
  • *
« Reply #9 on: 12-09-2009, 09:53:56 »
...ne mogu vjerovati da toga vise nema i da moramo cekati ispitne rokove u Bl,tj.ovim tempom do diplome cemo stici za nekih 10 godina:)...DEBILIZAM
Sorry,ako neko nesto sazna vezano za uputnice za Bg i da eventualno ponovo to odobre,neka javi...pozz

aha...zamisli koji debilizam kad ja ,koja zivim u Beogradu,putujem na svaki ispit u BL  :wall:
Stupar mi je bas rekao da to nije normalno.
Ja sam čula da ne može, ali da se to ipak radi, tiho, tiše. Nisam sigurna!!!

Kako frckice,kad traze uputnicu koju je potpisala Zdenka,a ona ne da?!!!!!!!!
Ja pisala molbu ,odbila me.  :puca2:

Offline frckica-j

• Moderator
« Reply #10 on: 13-09-2009, 23:19:10 »
Znači treba uputnica? Nisam znala.

Offline Jovana Bg-Bl

• Redovan clan
  • *
« Reply #11 on: 19-09-2009, 14:23:54 »
Nije fora sto treba uputnica...sad ni to ne pomaze!Ma ni molba,ni razgovor...nista.Znaci,nema polaganja ispita u BG  :wall:(sem jednog,koji je u dosluhu sa prof iz BG,ali to niko od "bitnih" ljudi sa faxa ne zna).

Offline frckica-j

• Moderator
« Reply #12 on: 19-09-2009, 15:01:58 »
Jedino znam da se sigurno analitika lijekova može polagati u BG jer profesori dolaze 2 putas u godini, što je zaista malo. Ali ne znam treba li uputnica...  :hm

Offline KLIKILI

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #13 on: 19-09-2009, 21:28:09 »
Ne treba uputnica za analitiku lijekova,tu 2 puta godisnje dolaze profesori i odrze ispit,tako da se jedino analitika lijekova polaze u Beogradu.

Offline sweety_55

• Padobranac
  • *
« Reply #14 on: 13-02-2010, 22:01:23 »
cao svima! :) jel mi moze neko reci na kojoj je godini farmacije u bl predmet koji se zove uvod u farmaciju??? hotno potreban odgovor......unaprijed se zahvaljujem :)

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana