posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Pitanja i dileme vezano za fakultet  (Read 13907 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline frckica-j

• Moderators
  • Ultra mega giga forumas
Odg: Pitanja i dileme vezano za fakultet
« Reply #15 on: 14-02-2010, 18:13:44 »
Iskreno rečeno-pojma nemam! I sram me je zbog toga. Pkušaću da saznam ali ne znam koliko vremena će mi trebati! Mislim da nije na prve dvije po novom programu, možda jedino na trećoj? Čim saznam, odmah javljam!

Offline sweety_55

• Padobranac
  • *
« Reply #16 on: 14-02-2010, 22:31:01 »
ajd molim te kad saznas javi hitno mi je potrebna ta knjiga za maturski ( sada sam maturant farmacije) a u toj je knjizi prakticno sve sto mi treba :)

Offline frckica-j

• Moderators
« Reply #17 on: 15-02-2010, 15:48:32 »
Saznala sam ali nisam sigurna koliko je validna informacija. Kako su mi rekle kolege, to je na četvrtoj godini ali i te djevojke koje sam pitala nisu sigurne.
Naime, mi smo dosada upisali 3 generacije po novom sistemu, tako da praktično taj ispit nije niko imao. Znaš li nekog iz BG ko bi mogao da ti nađe knjigu?

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #18 on: 15-02-2010, 15:59:23 »
U Bgu je Uvod u farmaciju u I god.  :wink:

Offline sweety_55

• Padobranac
  • *
« Reply #19 on: 16-02-2010, 20:46:50 »
:(( e sta bih dala da sam sada u BG-u znaci nista od toga :(( a u toj knjizi sve lijepo pise za moj maturski bas sam baksuz....ako neko zna gdje da nadjem nesto o apoteci posto mi je to tema za maturski neka javi posto na netu nista zivo ne mogu naci....pozz

Offline optimisticna

• Ambiciozni clan
« Reply #20 on: 06-04-2010, 17:19:42 »
Sretoh danas neke kolege s faksa i rekose mi informaciju da ce svim starim studentima ograniciti rok studiranja zbog Bolonjaca koji pristizu. Malo sam se unervozila zbog te informacije,pa da pitam ostale koji studiraju po starom programu jel' to neka dezinformacija ili je stvarno tacno? Utjesite me.. :shock2:

Offline bozana

• Redovan clan
  • *
« Reply #21 on: 06-04-2010, 18:41:41 »
I u BL je uvod u farmaciju na prvoj godini.

Ja cula da se vise ne moze ici u BG polagati analitika lijekova a oni ne dolaze da odrze ispite,jer malo studenata prijavi ispit.Treba bar 10 studenata biti.Neka mene jos na trecoj godini.
« Last Edit: 06-04-2010, 19:00:27 by Bred »

Offline frckica-j

• Moderators
« Reply #22 on: 12-04-2010, 22:12:27 »
@Optimistična: za ovo nisam čula, da će nam ograničiti studiranje, ali ne bi me čudilo. Stvarno ne znam, ako saznam, javiću.

@Božana: ne znam Bole, ne vjerujem da je tako. To su pričali i meni, kad sam ja htjela da polažem, pa na kraju nije bilo tako; a i nema smisla da tako bude. Znači ako padneš na ispitu, moraš da čekaš godinu dana da bi polagala, jer profesorica dolazi u maju i neće držati rok, koliko sam čula. Nema to smisla i ne može to tako...
« Last Edit: 15-04-2010, 17:34:19 by frckica-j »

Offline optimisticna

• Ambiciozni clan
« Reply #23 on: 14-04-2010, 11:25:45 »
Ako nekoga interesuje, provjerila sam u studentskoj sluzbi za studente koji studiraju po starom programu NIJE ograniceno kad trebaju zavrsiti fax.Kad ga zavrsimo,dobro ga zavrsili,bez opterecenja. Jupi :ok:

Offline frckica-j

• Moderators
« Reply #24 on: 15-04-2010, 17:34:54 »
Odlično Optimistična! Eto, neko džaba pravio paniku!  :batina

Offline lingvaleta

• Ambiciozni clan
kao sto vec napisah u uvodu...do kada je rok da se zavrsi fakultet da bi se prisustvovalo dodjeli diploma?..pretpostavljam da je negdje do kraja oktobra al nisam sigurna....pa ako neko ima info nek je podijeli sa nama...
ps-frcko nisam mogla da postavim temu tamo gdje su informacije sa fakulteta jer mi se javlja da mogu samo da otvorim temu sa anketom...pa ti prebaci ako treba...
pozzz

Offline frckica-j

• Moderators
« Reply #26 on: 09-10-2010, 01:13:19 »
Evo, može odgovor i ovdje, da ta pitanja budu na jednom mjestu, a temu ću obrisati.

Pitala sam ja to pitanje u studentskoj i to onu ženu što je šefica, nekad je imala izdvojenu kancelariju. Ona mi je rekla da je to negdje kraj oktobra, da se stigne to sve provjeriti i izraditi diplome. Tako da mislim da će da upada onaj 28. oktobar kada je biohemija. Tj. nadam se!  :wink: Plus, trebalo bi tad da bude više ljudi koji završavaju, tako da će komisiju biti lakše okupiti za nekoliko studenata. Znam ljude sa medicine koji su sad završili, njih dvoje ili troje, i ne znaju kad će biti komisija, kao nema smisla da se okuplja za dvoje ljudi.  :wacko:

Offline MayaZ

• Padobranac
  • *
« Reply #27 on: 06-06-2011, 12:46:23 »
Pozz ...moze li mi neko reci kako izgleda ispit iz histologije i koja literatura se koristi??

Offline alenmehovic

• Padobranac
  • *
Re: Pitanja i dileme vezano za fakultet
« Reply #28 on: 19-09-2012, 07:40:56 »
Koliko kosta skolarina u Banja Luci za samofinansirajuce?

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2017 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana